Zapůjčení dodávky se vyplatí i na několik hodin

Naše firma se specializuje na krátkodobé i dlouhodobé půjčování dodávek a užitkových vozů do 3,5 tuny. Rádi vám půjčíme vůz, ať už jste živnostník, soukromá osoba nebo vlastníte firmu. K čemu můžete naše vozy využít? K zajištění podnikání, k soukromým cestám, ke stěhování, případně jako náhradu za poškozený vůz. Všemu jsme otevřeni.

 

Působiště naší půjčovny dodávek

Sídlíme především Praze 9, tam máme naši půjčovnu. Našim klientům ale nabízíme velice vstřícné podmínky, takže díky nim k nám jezdí nejen místní obyvatelé, ale také zákazníci ze širokého okolí.

 

Nízké ceny za půjčení dodávky

Díky naší možnosti pronájmu reklamní plochy na našich vozech vám můžeme zaručit a nabídnout nejnižší možnou cenu za pronájem dodávek na trhu. Ulehčete tak své peněžence nebo rodinnému či firemnímu rozpočtu.

 

Dlouhá otevírací doba půjčovny

Tuto výhodu oceníte, zejména jste-li zaneprázdněný člověk s náročným zaměstnáním nebo dalšími povinnostmi. Jsme tu pro vás sedm dní v týdnu od osmi od rána do devíti do večera, po předchozí telefonické domluvě jsme ovšem schopni vám vůz pronajmout ve kteroukoli jinou denní či noční dobu. Zaručujeme tedy, že společný termín jistě najdeme.

 

Péče o vozový park

Staráme se o to, aby naše dodávky byly ve výborném technickém stavu, kterému věnujeme maximální možnou péči. Zaručujeme tedy, že vámi zapůjčený vůz bude v perfektním stavu a nebudou s ním žádné problémy. Pro vaše větší cestovní pohodlí jsou vozy vybaveny dálniční známkou pro Českou republiku. Asistenční služba NON-STOP je samozřejmostí.

 

Vybavení navíc

Pro ještě větší pohodlí nabízíme stěhovácí rudlík, transportní kurty a navigaci na vyžádání zdarma. Energetický nápoj na palubě vozu od nás berte jako malou pozornost.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *