Že není foukaná izolace nic pro vás? MAGMARELAX® vás přesvědčí o opaku

Připadá vám, že je aplikace izolace stropů složitá? Obáváte se, že bude muset vyklidit půdu nebo dokonce dělat díru do střechy? Nic nemůže být dále od pravdy – stačí vsadit na sofistikovaný MAGMARELAX®. Nevěříte? Přesvědčíme vás

MAGMARELAX® totiž může být aplikován hned třemi způsoby, takže si můžete vybrat ten, který bude vám a vaší nemovitosti nejlépe vyhovovat. Podívejte se, jaké jsou možnosti. Vyberte si tu nejlepší a zkonzultujte ji s odborníkem – samozřejmě zcela zdarma a nezávazně.

 

Foukání do dutiny v podlaze půdy

Je třeba mít k dispozici volný prostor nad stropem obytných místností, jinými slovy v podlaze půdy. Lze tak zateplit i velmi těžko přístupné prostory.  Je zapotřebí pouze vytvořit několik otvorů v podlaze půdy, jež se později znovu pečlivě uzavřou..

 

Nafoukání přímo na podlahu půdy

Jestliže není dutý prostor k dispozici, lze nafoukat pěnovou izolaci MAGMARELAX® přímo na podlahu půdy, a to ve výšce 30-40 centimetrů. Izolační vlastnosti jsou skvělé, půdu však už nelze využít k jiným účelům.

 

Foukání do nové podlahy

Jestliže chcete svou půdu novou, bude se vám hodit velmi stabilní nová podlaha. Stropní systém MAGMARELAX® vám může nabídnout i stropní konstrukci z OSB desek a dalších doplňků, nezbytných pro zajištění stoprocentní funkčnosti izolace i podlahy zároveň. Nejdříve je vytvořena nová podlaha, která se v závěrečné fázi vyplní izolačním systémem MAGMARELAX®. Není tak třeba zatěžovat dům těžkou betonovou konstrukcí nebo přistupovat k jen málo účinné vnější izolaci.

 

Stropní izolaci je možné vyřešit za jeden den

Ano, technika je už tak pokročilá, že izolace půdy může probíhat tak rychle a čistě, že ani paní domů nepozná, že jsou nad její hlavou právě dělníci. Za jeden den může být hotovo. Podívejte se, jak taková realizace vypadá na stránkách www.mojeizolace.cz. Můžete si zde domluvit i nezávaznou kalkulaci a konzultaci.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *