Bromová chemie a její využití v bazénech a vířivkách

Bazénové přípravky na bázi bromu jsou moderní kategorií bazénové chemie, která si v současnosti popularitu a zájem veřejnosti teprve získává. I když díky svým kvalitám a účinnostem to nebude trvat dlouho a zájem o ni se rapidně zdvihne. Jedná se o bezchlorovou chemii, kde účinnou aktivní látku tvoří sloučeniny bromu. Přípravky bazénové chemie na bázi bromu jsou díky stabilitě hlavní účinné látky velmi vhodné pro ošetření vody v domácích bazénech a také ve vířivkách, kde může být udržení žádoucí kvality vody díky vyšší teplotě obtížné.
 
S bromovou chemií Vás nebude obtěžovat zápach chloru
Problémem v bazénech a vířivkách s chlorovanou vodou může být nepříjemný „chemický“ zápach chloru. Nejedná se o nic příjemného a hlavně chlorem velmi snadno načichne i naše pokožka. Naštěstí bromová chemie dokáže plně nahradit chlorové tablety i ostatní druhy chlorové chemie. Účinnost je přitom stejná. Přípravky bazénové chemie na bázi bromu nedoprovází při jejich aplikaci žádný nežádoucí zápach, a přesto díky své silné oxidační síle Vaši bazénovou vodu udrží jiskřivou a průzračnou. Vyzkoušejte bromové tablety – budete příjemně překvapeni a údržba žádoucí kvality vody ve Vašem bazénu nebo vířivce už nemůže být jednodušší.
  
Kde bromovou chemii sehnat?
Bohužel, bromová chemie v současnosti nebývá standardní součástí sortimentu všech výrobců a prodejců. Většina výrobců se stále soustředí výhradně na chlorovou chemii. Nalézt chlorové tablety není problém. Ovšem bromovou bazénovou chemii v každém obchodě nenaleznete. Na její výrobu se totiž soustředí pouze opravdu přední výrobci bazénové chemie. Mezi takové se na našem trhu řadí například bazénová chemie PWS od společnosti Techneco. Její produkty jsou vyvinuty a testovány v laboratořích tak, aby jejich účinnost byla opravdu maximální. To se samozřejmě týká i bromové chemie. Ta je v sortimentu PWS nabízena v podobě tablet. Bromové tablety (bromine tablety) můžete vybírat v několika variantách velikostí a i Vy se tak můžete přesvědčit, že přípravky bromové chemie plnohodnotně nahrazují a svým účinkem i předčí běžné prostředky pro úpravu bazénové vody na bázi aktivního chloru.
 
Kompletní sortiment bazénové chemie včetně bromové chemie naleznete na www.eshop.techneco.eu

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *