Technologický rozbor bazénové vody – velká pomoc pro provozovatele domácích bazénů

images
Snažili jste se po celou dobu loňské bazénové sezony udržovat svůj bazén ve stoprocentní kondici, ale i přes Vaši velkou snahu kvalita bazénové vody neodpovídala vynaloženému úsilí? Ptáte se, proč to tak může být, když jste hodnotu pH i koncentraci aktivního chloru ve vodě drželi v doporučovaných rozmezích? O kvalitě bazénové vody totiž nerozhodují pouze tyto dvě hodnoty, ale mnoho dalších vlastností plnící vody. Pokud chcete, aby v příští sezoně byla bazénová voda opravdu dokonalá, a rádi byste se vyvarovali nechtěných omylů, objednejte si technologickou analýzu vody.
 
Rozbor bazénové vody včetně doporučení vhodných opatření ke zlepšení
Společnost Techneco je v oblasti bazénové chemie a úpravy bazénové vody jedním ze specialistů na našem trhu. Disponuje vlastními laboratořemi, kde vyvíjí přípravky bazénové chemie a testuje jejich účinnost. Odborní laboratorní pracovníci také provádějí technologické analýzy bazénové vody, a to jak vody plnící, tak vody bazénové během koupací sezóny. Provozovatelé domácích bazénů si mohou vybrat ze široké nabídky jednotlivých stanovení, které plně otestují parametry bazénové vody. 
 
images
 
Součástí protokolu s výsledky analýzy je zhodnocení získaných hodnot a interpretace jejich významu pro další provozování domácího bazénu včetně doporučených opatření k eliminaci problému. Specialisté v oboru technologií a úpravy vody Vám fundovaně poradí a navrhnou optimální řešení přímo pro Váš bazén.
K řešení problémů s kvalitou bazénové vody Vám společnost Techneco může nabídnout vysoce kvalitní přípravky bazénové chemie vlastní výroby. Bazénová chemie PWS byla vyvinuta v profesionálních firemních laboratořích týmem zkušených profesionálů a její kvalita a účinnost byly ověřeny mnoha spokojenými zákazníky, kteří zůstávají věrni této značce.
 
Kompletní informace naleznete na www.eshop.techneco.eu

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *