Nářaďové domky ve třech různých podobách – potěší svou promyšleností!

Pokud máte zahradu, jistě i vy řešíte problém s tím, kam uložit všechno zahradní nářadí tak, aby vše bylo chráněno a současně jste měli o všem přehled. Nejideálnějším řešením pro uskladnění nářadí i dalších potřebných věcí jsou speciální nářaďové domky. Představujeme tři typy nářaďových domků, které překvapují praktičností i líbivým designem.
  
Kvalita musí být vždy na prvním místě
domekNářaďové domky slouží vlastně jako sklad. Je tedy nutné, aby svůj účel plnily dokonale a proto je i u nich kladem vysoký důraz na kvalitu – musí odolat působení přírodních živlů. Současně by měly dobře zapadnout do celkové koncepce zahrady. Zapomeňte proto na nevzhledné plechové nebo plastové budky. Nejlepší volbou z hlediska kvality, praktičnosti i designu jsou nářaďové domky ze dřeva. Ty je možné mít ve třech typech různých konstrukcí.
  
Palubkové domky nabízí i snadnou montáž
Prvním typem jsou palubkové nářaďové domky. Ty jsou postaveny se staví z palubek a jejich montáž je tak velice snadná. Tyto domky jsou skvělé pro všechny, kdo hledají účelnost, vysokou kvalitu a to za nízkou cenu. Navíc vypadají opravdu vkusně.
 
I panelové nářaďové domky lze pořídit levně
panelové domkyDruhým typem jsou panelové nářaďové domky. I ty nabízejí snadnou montáž. Dodávány jsou totiž v předmontovaném stavu – v panelech – ty stačí k sobě sešroubovat. I tento typ domků je možné pořídit za slušnou cenu a díky rozměrové variabilitě je možné je použít i k uskladnění většího množství nářadí.
 
Srubové domky se stanou i ozdobou
Třetím typem jsou nářaďové domky se srubovou konstrukcí. Jejich předností je super odolnost i vysoká estetická hodnota. Navíc je možné srubové domky vyrobit v různých rozměrech podle vašich potřeb.
 
Kde sehnat
Nářaďové domky všechny typů nabízí společnost DELTA Svratka s.r.o., která patří k předním českým výrobcům dřevostaveb.
 
Kompletní nabídku a ukázky jednotlivých typů domků najdete zde www.deltasvratka.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *