Vytvořte si absolutní soukromí na vaší zahradně! Vyhrát si můžete s dělícími stěnami!

Znáte to – chcete si užít volné chvilky na zahradně, vykoupat se ve vašem bazénu nebo prostě jen relaxovat, ale nemáte soukromí. Sousedé nebo i kolemjdoucí se neustále dívají a vy tak nemáte soukromí. Víte ale, že tuto nepříjemnou situaci můžete velmi snadno vyřešit? Pomoci mohou speciální dělící stěny. K dostání jsou v několika různých provedeních, takže s nimi můžete vaši zahradu i vyzdobit!


Variabilita použití potěší

Dělicí stěny jsou jednoduchým a současně velmi efektivním řešením, jak si zajistit soukromí na každém pozemku. Dají se totiž použít jako plotové prvky, k oddělení části zahrady nebo i jako paravan kolem bazénu a podobně. Na trh je přináší společnost Vladeko, která je nabízí hned v několika designových provedeních. Díky rozmanitosti nabídky je možné dělící stěny kombinovat vytvářet tak zajímavé kreace.

 

 

Pevné nebo lamelové

V nabídce společnosti najdete lamelové nebo pevné dělící stěny. Obě varianty mají své přednosti a najdou uplatnění na všech zahradách. Pevné dělící stěny jsou k dostání v provedení Modern nebo Praktik. Stěny Modern vynikají dekorativností – vyrobeny jsou ze stabilních desek a jsou vysoce odolné. Stěny Praktik jsou vyrobeny speciální technologií vsazovaných samostatně frézovaných prken a jsou kombinovány i s mříží. Mohou se tak stát velmi zajímavou funkční ozdobou. Lamelové stěny nabízí společnost Vladeko v provedení Economi nebo Mříže Rastr. Výhodou lamelových stěn Economi je jejich snadná instalace a také to, že jsou opatřeny ochrannou impregnací. Mříže Rastr to jsou dělící stěny v podobě mříží v různém provedení, které se stávají především designovým prvkem.

 

Pokud si chcete užít soukromí a užívat si zajímavý design. Podívejte se na www.vladeko.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *