Čím upravovat bazénovou vodu, když nechcete používat chlor?

Bazénová chemie je pro každý bazén tou nejdůležitější součástí k udržení čistoty vody. Nejvyužívanějším druhem bazénové chemie je bezpochyby chlorová bazénová chemie. Tu k čištění a údržbě bazénů využívá největší procento vlastníků bazénů u rodinných domů. Existují ovšem i důvody, pro které Vám chlorová chemie nemusí vyhovovat. Pach chlorových přípravků může být pro někoho nepříjemný. Stejně tak může být i negativní reakce pokožky na chlor. Právě proto existují i další způsoby, jak udržovat bazénovou vodu kvalitní i bez chloru.
 
Pomoci může kyslík
Chlorová chemie je sice nejvyužívanějším druhem bazénové chemie, ale rozhodně ne jediným. Kvalitně upravit bazénovou vodu může i bazénová chemie na bázi kyslíku. I takto se dá upravovat bazénová voda velmi účinně a spolehlivě. Většina prodejců a výrobců bazénové chemie se ovšem na produkty na bázi kyslíku nesoustředí. Hledat je musíte u opravdu specializovaných výrobců. Mezi takové se řadí například bazénová chemie PWS od společnosti Techneco. Jedná se o specializovaného výrobce bazénové chemie, který nabízí vysoce kvalitní produkty ve všech kategoriích přípravků bazénové chemie. Mezi ně patří také bazénová chemie na bázi aktivního kyslíku.
 
 
Jaké produkty najdete v nabídce?
poolKyslíkové přípravky na úpravu bazénové vody značky PWS se vyznačují především vysokou účinností oxidační látky – kyslíku. Ta je obsažena ve třech druzích kyslíkové chemie. Jedná se o OXY tablety, OXY krystaly a aktivní kyslík. Všechny tyto přípravky dokáží zabezpečit bazénovou vodu před mikrobiálním znečištěním. Zároveň nepůsobí na pokožku tak agresivně jako chlorové přípravky. To ocení především lidé s citlivou pokožkou, pro které může být chlor příliš dráždivý. Kyslíková bazénová chemie nezpůsobuje ve vodě žádný nežádoucí zápach a nemění ani jiné senzorické vlastnosti vody.
 
Kompletní nabídku bazénové chemie najdete na www.eshop.techneco.eu

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *