CSB-NATURBLOK dává možnost montáže na sucho

Hledáte rychlý a snadný způsob výstavby opěrné zdi, kterou se odlišíte od svých sousedů?  CSB- Naturblok stavební systém je dost možná tím pravým. Důmyslný stavební systém dokáže zajistit moderně vzhlížející plot, venkovní terasu, schodiště nebo dokonce zahradní kuchyni během několika málo dnů. Díky své unikátnosti a naprosté flexibilitě je tento systém vhodný pro řešení jakéhokoliv architektonického návrhu. Jaké jsou hlavní přednosti tohoto prefabrikovaného systému?
 
cs
 
CSB-Naturblok obecné výhody
Hlavní výhoda systému CSB- Naturblok je v možnosti suché montáže, kdy se mohou mokré procesy úplně vyloučit. Samotný proces montáže je natolik snadný, že ho zvládne i běžný domácí kutil bez předchozích zkušeností. Vždy je ale ze strany výrobce doporučováno návrh a postup práce prokonzultovat a předejít tak případným nesrovnalostem. Výrobce pak i zdarma realizační tým zaškolí.
Díky flexibilitě prefabrikovaného systému si můžete vybrat, jaký druh stavby z prefabrikovaných bloků postavíte. V případě nižších staveb jsou kameny spojovány plastovými spojkami do drážek kamene, takže není zapotřebí žádné malty.
 
csbJak na samotnou stavbu CSB-Naturblok
Při výstavbě je nejprve zapotřebí vyhloubit 30 centimetrový základ o šířce 60 cm. Tento výkop bude vyplněn štěrkem, který následně řádně zhutníte. Nezapomínejte na drenážní trubku pro odtok vody. První dvě řady bloků musí být pod úrovní terénu. Jednotlivé bloky se skládají intuitivně. Kameny na zídku disponují různými délkami a nabízejí se ve dvou výškách. To umožňuji vytvořit perfektní vazbu. Skladba je pak velmi rozmanitá.
Pokud vás o tomto CSB- Naturblok systému zajímají i další informace, přejděte na internetové stránky prodejce na adrese www.csbeton.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *