Kam na zimu se zahradním nábytkem a zahradními stroji?

Už jen několik málo dní si budeme moci užívat sluníčka a relativně vysokých teplot, které vystřídá sychravé počasí a teploty jen lehce nad nulou. Možná přijde poslední víkend, kdy bude možné využít naplno zahradní posezení a také sekačku trávy společně s dalšími zahradními stroji budeme moci připravovat k zimnímu spánku. A stejně, jako každý rok přijde otázka – Kam uskladnit na zimu všechno vybavení? Nevymýšlejte už letos žádná provizorní řešení a vyřešte otázku uskladnění letního vybavení jednou pro vždy.
 
deltaSprávné řešení – Žádná garáž, ale domky na nářadí!
Velké množství majitelů rodinných domů řeší problémy s uskladněním zahradního nábytku a sezónního nářadí, náčiní a strojů uskladněním v garážích. Garáže ale rozhodně nejsou místem, které by bylo pro jejich skladování určené. Garáže byly naplánovány pro uskladnění automobilu a ve většině případů už na uskladnění sezónního vybavení nezbývá místo. Takže se vybavení v garážích uskladní na úkor automobilů a ty mnohdy stojí na mrazu. Nebylo by lepší, kdyby sezónní vybavení mělo své vlastní domky? Přesně k tomu jsou určené domky na nářadí.
 
domekPokud zvolíte domky ze dřeva, máte na výběr spoustu možností
Při realizaci domků na nářadí máte na výběr, zda zvolíte domky zděné nebo dřevěné. Obecně jsou v současnosti využívány a voleny spíše dřevěné domky. Za prvé je mnohem snazší a rychlejší jejich výstavba, svou funkci dokáží také skvěle plnit a možnosti provedení jsou opravdu velké. Zejména, když se obrátíte na specializovaného výrobce domků za dřeva. Ten vám dokáže nabídnout nářaďové domky v zastoupení hned několika variant. Třeba jako společnost Delta Svratka s.r.o.
 
Domky palubkové, panelové i srubové
Společnost Delta Svratka s.r.o. je na našem trhu specializovaným výrobcem dřevostaveb všeho druhu, tedy i zahradních nářaďových domků. Tato kategorie je dokonce zastoupena třemi základními typy konstrukcí, které tvoří palubkové domky, panelové domky a srubové domky. Každé konstrukční řešení je zastoupeno hned několika variantami provedení a velikostí a každý typ stavby má svá specifika a přednosti.
 
Kompletní nabídku můžete najít na www.domky-delta.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *