CSB-NATURBLOK – výstavba opěrné zídky bez mokrých procesů

Chcete rychle a snadno postavit krásnou opěrnou zeď a odlišit se tak od svých sousedů? CSB- Naturblok stavební systém vám s touto situací může velmi výrazně pomoci. Tento unikátní stavební systém dokáže zajistit moderně vzhlížející plot, venkovní terasu, schodiště nebo dokonce zahradní kuchyni během několika málo dnů. Díky své unikátnosti a naprosté flexibilitě může být systém využit pro řešení jakéhokoliv architektonického návrhu. Jaké jsou hlavní přednosti tohoto prefabrikovaného systému?
 
CSB-Naturblok naprosto bez využití vody
Hlavní výhoda systému CSB- Naturblok je v možnosti naprostého vyloučení mokrých procesů při výstavbě. Celý proces je suchý. Samotná montáž je natolik snadná, že ji zvládne i běžný domácí kutil bez předchozích zkušeností. Vždy je ale ze strany výrobce doporučováno návrh a postup práce prokonzultovat. Můžete tak předejít případným pozdějším nesrovnalostem. Výrobce pak i zdarma realizační tým zaškolí.
Díky flexibilitě prefabrikovaného systému si můžete vybrat druh stavby, který z prefabrikovaných bloků postavíte. V případě nižších staveb jsou kameny spojovány plastovými spojkami do drážek kamene, takže není zapotřebí žádné malty.
 
csbeton
 
Jak na základy a stavbu CSB-Naturblok
Ještě před začátkem prací na stavbě samotné, je zapotřebí vyhloubit 30 centimetrový základ o šířce 60 cm. Tento výkop bude vyplněn štěrkem, který musí být řádně zhutněn. Nezapomínejte na drenážní trubku pro odtok vody. První dvě řady bloků musí být pod úrovní terénu. Jednotlivé bloky se skládají intuitivně. Kameny na zídku disponují různými délkami a nabízejí se ve dvou výškách. To umožňuji vytvořit perfektní vazbu. Skladba je pak velmi rozmanitá.
 
Pokud vás o tomto CSB- Naturblok systému zajímají i další informace, přejděte na internetové stránky prodejce na adrese www.csbeton.cz/cs

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *