Hledáte místo pro uskladnění sezónního nářadí přes zimu?

Stálé dokupování  sezónního nářadí na zahradu má svá pro i proti. Kladná fakta jsou samozřejmě pohodlnější a důkladnější práce na zahradě. Čím více nářadí a strojů máme, tím jsou práce na zahradě snazší. Obtížnější stránky pak přijde na podzim. Kam všechny druhy nářadí a techniky uskladníme? Najít odpovídajíc místo v domě je každoročně obtížné. Čím více zahradní techniky máme, tím je situace obtížnější.
 
Na některá místa se zahradní technika prostě nehodí!
Někdo z nás tuto situaci příliš neřeší a když se objeví v domě volné místo, tak tam necháme nářadí a zahradní techniku přezimovat. Nejčastěji se k tomu využívají garáže, dílny nebo sklepy. Ani jedno z těchto míst ovšem pro uskladnění sloužit nemá. Jsou určeny pro jiné úkoly a uskladnění zahradní techniky a nářadí by nás mohlo omezovat. Pořiďte tedy zahradní technice a nářadí místo, kde by mohly být přes zimu uloženy tak, aby nikde jinde nepřekážely. Přesně k tomu jsou určeny domky na nářadí.
 
domek na nářadídomek na nářadí
 
Domek na nářadí může mít mnoho podob
Pokud si ke svému rodinnému domu pořídíte ještě nářaďový domek zjistíte, že vám dokáže ušetřit mnoho starostí. Pokud navíc zvolíte nářaďový domek od společnosti Delta Svratka, můžete si vybrat takový domek, který vám bude dokonale vyhovovat. všechny domky této společnosti jsou vyrobeny z vysoce kvalitních dřevin a vyznačují se vysokou odolností a skvělým vzhledem. Nemusíte se tedy bát, že by domek na nářadí nezapadal do konceptu vaší zahrady. Přírodní dřevo se hodí kamkoli. Vybírat můžete 3 základní druhy domků, podle typů konstrukce – srubové domky, palubkové domky nebo panelové nářaďové domky. V každé kategorii najdete mnoho velikostí a podob domků. Díky tomu si budete moci vybrat takový nářaďový domek, který bude dokonale splňovat vaše představy.
 
domek na nářadí
 
Kompletní nabídku naleznete na www.deltasvratka.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *