Bazén musí skvěle vypadat a mít dlouhou životnost

Na našem trhu můžete v současné době najít velké množství bazénů, které se ovšem liší v mnoha ohledech. Bazény se liší materiálem, způsobem instalace, příslušenstvím i odolností. Právě odolnost a konečný vzhled hodně závisí na materiálu, ze kterého je bazén vyroben. Některé druhy bazénů jsou velmi náchylné na poškození a jejich vzhled na zahradě není takový, jaký bychom si představovali. Proto je třeba mezi druhy bazénů pečlivě volit.
 
Zapuštěný plastový bazén je jistě správná volba
Plastový bazén se zapuštěným okrajem se zeminou je považován za jeden z nejlepších druhů bazénů pro soukromé využití. Vyniká totiž svou vysokou odolností, krásným designem a přijatelnou cenou. Dosahuje vynikajícího poměru ceny a kvality. Při volbě správného výrobce nebudete nijak omezeni tvarem ani velikostí bazénu. Kvalitní výrobci bazénů totiž dokáží vyrobit plastový bazén ve všech variantách. V takovém případě nebude záležet ani na vašem místě bydliště. Pokud sháníte plastový bazén Pelhřimov, bazén Luka nad Vltavou nebo plastový bazén Havlíčkův Brod stačí když se obrátíte na jedinou firmu s velkou působností. Tou firmou je společnost Ekoplast, která se na výrobu plastových bazénů soustředí a její působnost na našem území je opravdu velká.
 
bazén
 
Proč právě bazény Ekoplast?
Společnost Ekoplast bazény Telč patří mezi nejkvalitnější výrobce plastových bazénů u nás. Svým zákazníkům nabízí kruhové bazény, oválné bazény, obdélníkové bazény i bazény s atypickým tvarem a provedením. Bazény jsou vyráběny pomocí horkovzdušného svařování  polypropylenových desek. Jejich síla může být 5 – 8 mm a záleží na samotné velikosti bazénu. záruka na skelet bazénů Ekoplast je poskytována ve výši 10 let. Bazény jsou vyrobeny z polypropylenu s UV stabilizátorem, takže časem neztrácejí svou krásu.
 
bazén
 
Kompletní nabídku naleznete na www.ekoplast.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *