Zahradní jezírka dle vašeho přání

Horké letní dny jsou jako stvořené pro vodní radovánky, ale co když je zrovna v řekách znečištěná a městská plovárna přeplněná lidmi vám nevyhovuje? V takovém případě je dobré vlastnit svůj vlastní bazén. Hizol vám vše toto zajistí.
  
Bazén na míru pro vás
Výstavba bazénů je naší pracovní činností již od roku 1996. Za více jak 15 let působení jsme zdokonalili svůj přístup k práci a můžeme říci, že svým zákazníkům nabízíme prvotřídní služby spojené s výstavbou jakéhokoliv bazénu. Nebráníme se výstavbě bazénů nadměrných velikostí, které jsou hodny pro luxusní residence. Nebráníme se ani bazénům pro rodinné hrátky. Záleží pouze na vašem přání, vše ostatní už nechte na nás.
 
výstavba bazénůvýstavba bazénů
 
Výstavba bazénů a další služby
Výstavba bazénů v našem podání neprodukuje pouze sezónní koryta k plavání, ale celoroční příležitost se zapojit do pohybových aktivit a to díky speciálním technologickém postupu. Bazény zapouštíme do terénu v jakémkoliv tvaru a velikosti.
 
zahradní jezírko
 
Mimo výstavbu bazénů se zabýváme i hydroizolací střech, zajímáme se o zahradní jezírka nebo zelené střechy. Pokud potřebujete jakékoliv další informace, neváhejte nás kontaktovat.
 
V případě zájmu navštivte internetové stránky hizol.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *