Vyberte si bazén podle svého gusta

Plánujete obohatit svou zahradu bazénem, ve kterém si užijete spoustu zábavy, relaxace a navíc zkrášlí vaší zahradu? Máte o bazénu, jeho velikosti a tvaru jasné představy, ale nikde nemůžete najít požadovaný vzhled? Chyba není ve vás ani ve vašich nárocích. V dnešní době je tvarová variabilita bazénů téměř neomezená a mohou se vyrábět i různá atypická provedení. Stačí jen najít výrobce, který s vámi dokáže navrhnout tvar bazénu a také ho vyrobit.

Ekoplast umí i atypické bazény
Společnost ekoplast bazény Telč patří mezi přední výrobce plastových bazénů na našem území. Soustředí se na výrobu bazénů pomocí horkovzdušného svařování polypropylénových desek. Kromě obdélníkových, oválných a kruhových bazénů nabízí Ekoplast také možnost výroby atypického tvaru. Plastové bazény, které jsou vyrobeny touto technologií vynikají svou mechanickou odolností. Na celé ploše bazénu se nachází pouze jeden svár, který je za schody, takže ani není vidět. Součástí sortimentu a nabídky je také kompletní příslušenství k bazénům, zastřešení a také poradenství.

zahradní bazén

Nevíte si rady? Ekoplast vám poradí!
Při vybírání a navrhování atypických bazénů dochází u mnoha zákazníkům k častým chybám. Navrhnout tvar bazénu je jedna věc, ale jeho praktičnost je věc druhá. Již mnoho zákazníků atypického provedení zjistilo, že navržený tvar je nepraktický a také nezapadá do celkového kontextu zahrady. Právě proto nabízí Ekoplast také poradenství při výběru tvaru a velikosti atypického bazénu. nezáleží na tom, zda potřebujete plastový bazén Polná, bazén Jindřichův Hradec, bazén Nové Město na Moravě nebo bazén Dačice. U společnosti Ekoplast si můžete být jistí, že žádný tvar bazénu není překážkou. Bazén vám pomohou navrhnout a poradí vám a pak vyrobí bazén přesně podle vašeho návrhu.

Kompletní informace o možnostech výroby naleznete na www.ekoplast.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *