Jak dostat vodu ze studny?

Studny a nádrže na užitkovou vodu se v posledních letech díky horkým a suchým létům využívají stále častěji. Průměrné letní srážky se snižují, tropické dny přibývají, a tak se hodí každá kapka.

Tlaková čerpadla mají mnohostranné použití v domě i na zahradě. Jsou vynikajícími pomocníky pro zavlažování, nebo zásobování domácnosti užitkovou vodou.

Mnoho domů a zahrad si v průběhu let pořídilo rezervoáry na vodu, cisterny nebo studny, které nám poskytují možnost nebýt tak závislí na ostatních zdrojích vody a moci s ní lépe hospodařit. Vodu nezřídka čerpáme z hloubek 5 – 6 metrů. Pro takové hloubky je ovšem nutné kvalitní čerpadlo.

Zahradní čerpadlo Kärcher BP 3 Garden. představuje chytrý způsob zavlažování. Je vhodné pro čerpání vody právě z hloubky kolem 5-6 metrů. Čerpadlo je téměř bezúdržbové a lze jej nainstalovat díky optimalizovanému připojovacímu hrdlu velmi pohodlně bez použití nářadí. Čerpadlo je vybaveno velkým nožním spínačem, a proto se k němu ani nemusíte ohýbat. Dodatečnou vestavbou elektronického tlakového spínače lze zahradní čerpadlo BP 3 Garden doplnit na čerpadlo s automatickou funkcí Start/Stop a tím jej lze použít i pro zásobování domácnosti vodou.

www.karcher.cz www.svetcisteni.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *