Jak na jaře zkrášlit vzhled své zahrady? Pusťte se do realizace zahradního jezírka!

jezirka2
Každý vlastník rodinného domu se zahradou si přeje, aby jeho zahrada byla krásná a dokonalá. Proto se všichni neustále snažíme zkrášlit vzhled zahrad a dodat jim elegantní a osobitý vzhled.  Některé druhy zkrášlení zahrad se hodí více a některé méně. Správně realizované zahradní jezírko se ovšem stane okamžitě okrasou každé zahrady.
 
Důležité je vše správně naplánovat a zvolit správné technologie a materiály
Rozhodně by se ale nemělo jednat o zbrklé a ukvapené rozhodnutí. Pokud se dnes rozhodnete pro stavbu zahradního jezírka a zítra se pustíte do jeho realizace, hrozí velké riziko vzniku chyb a nedokonalostí. Pokud s výstavbou nemáte předchozí zkušenosti, nejprve si potřebné informace nastudujte. Realizace zahradního jezírka je velmi specifickou a odbornou činností. Pokud si nebudete stoprocentně jistí, že váš návrh je dokonalý a práce zvládnete, přenecháte tuto činnost raději profesionálům.
 
Hizol s.r.o se v této oblasti pohybuje dlouhodobě a má mnoho zkušeností
Výstavba zahradních jezírek patří k hlavním specializacím společnosti Hizol. Ta se v tomto oboru pohybuje již od roku 1997. Na svém kontě má již velké množství realizovaných zahradních jezírek mnoha velikostí, designů i tvarů. Zkušenosti s výstavbou i plánováním tedy této společnosti rozhodně nechybí. Díky zkušenostem nejsou pro společnost Hizol s.r.o. problémem ani výstavby atypických zahradních jezírek.
 
Základem je vždy kvalitní materiál
Kvalita materiálu je samozřejmě důležitá ve všech odvětvích, ale pro výstavbu zahradních jezírek to platí dvojnásobně. Materiál musí mít skvělé hydroizolační vlastnosti a musí být také odborně zpracován a položen. Toho si je společnost Hizol samozřejmě vědoma. Pro výstavbu zahradních jezírek proto využívá fólie Likolit. Jedná se o nevyztužené folie z měkčeného PVC a vytvoří se z nich hydroizolační vrstva vodních nádrží. Tato folie nejenže vykazuje vysokou účinnost v oblasti hydroizolace, ale umožňuje provedení zahradního jezírka v libovolném tvaru.
 
jezirka2
 
Kompletní informace o výstavbě zahradních okrasných jezírek najdete na www.hizol.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *