Kvalitní zahradní domky sluší každé zahradě

Máte u vašeho rodinného domu velkou zahradu a přemýšlíte, jak jí vybavíte? Přemýšleli jste již o zahradním domku? Zahradní domky na velkých zahradách zkrášlí jejich vzhled ale hlavně mají spoustu užitečných vlastností. V podstatě mohou sloužit i jako letní bydlení, kdy v domku můžete trávit své volné chvíle, odpočívat nebo si užívat posezení s přáteli. Vše záleží na vašem správném výběru druhu chaty a samozřejmě na její kvalitě.
 
Specialisty na dřevěné chatky je Delta Svratka s.r.o.
Společnost Delta Svratka s.r.o. patří na našem trhu mezi největší výrobce všech druhů dřevěných staveb. Dřevostavby Delta Svratka jsou známé svou kvalitou, protože na jejich výrobě pracují výhradně zkušení truhláři a tesaři. Samozřejmě, že všechny dřevěné stavby jsou vyrobeny z kvalitních dřevin, aby byla zajištěná jejich dlouhá životnost. V nabídce najdete všechny druhy dřevěných staveb, na které si jen vzpomenete. Podstatnou část nabídky tvoří u společnosti Delta Svratka s.r.o. také zahradní domky a chatky. Výběr je pestrý a jistě si vyberete ten správný druh pro vás.
 
chatka
 
Základní nabídku tvoří 7 modelů zahradních domků a chat
Zahradní chatky a domky jsou tvořeny masivní srubovou konstrukcí se sílou stěny 28 nebo 33mm. Řezivo je kvalitní, vysušené a přesně strojově opracované. V konečné ceně jsou zahrnuty také stěny, střecha, dveře, okno, střešní krytina, naimpregnovaný základový rám. U zahradních chatek i podlaha. Základní nabídku tvoří 7 modelů zahradních domků a chat. Pro společnost Delta Svratka s.r.o. není problém ani výroba zahradního domku na zakázku, přesně podle vašich představ a potřeb. Jaké druhy domků tvoří základní nabídku?
 
  • zahradní domek Laura
  • zahradní domek Cindy
  • zahradní domek Claudia
  • zahradní chatka Tina
  • zahradní chatka Luka
  • zahradní chatka Relax
  • zahradní chatka Zita
 

kompletní nabídku najdete na www.domky-delta.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *