Jaký zahradní domek je na zahrady ideální?

Zahradní domky se stále častěji začínají stávat součástí moderních zahrad u rodinných domů. Ve většině případů se jedná o elegantní dřevěné domky, které dokáží nejen zvelebit vzhled zahrad, ale také mají množství praktických využití. Záleží hlavně na tom, jaký druh zahradního domku vyberete. Nabídka je opravdu veliká. O tom se můžete přesvědčit například v sortimentu společnosti Delta Svratka, která se v této oblasti řadí k největším tuzemským výrobcům dřevěných domků. Podle čeho vybírat.
  
domekKritérií pro výběr je hodně
Pokud vybíráte zahradní domek nebo zahradní chatku, rozhodně se nevyplatí tento výběr uspěchat nebo podcenit. Jen Delta Svratka vám v této kategorii nabízí hned několik desítek typů domků v různých provedeních. Každá zahrada je jiná svým uspořádáním a svou velikostí. Je tedy důležité vybrat ten správný model. Rozhoduje také to, k čemu chcete zahradní domek využívat. Způsobů využití je více a také by při výběru měly hrát svou roli. Na co tedy můžeme zahradní domky využívat?
 
Jako sklad nářadí postačí menší domky
Zahradní domky si velké množství majitelů zahrad pořizuje zejména pro účely skladování nářadí a náčiní. Jedná se tedy spíše o domky na nářadí. Tyto domky mají spíše své praktické využití, takže stačí volit menší velikosti a jednodušší typy konstrukcí. Hlavní je, aby se do nich přehledně vešlo všechno zahradní náčiní, které potřebujete.
 
Pro relaxaci a odpočinek vybírejte podle vzhledu a velikosti
Pokud má váš zahradní domek plnit spíše účely k relaxaci a odpočinku, vyplatí se větší rozměry. Vlastně se tedy jedná o zahradní chatky. Tento druh zahradních domků často slouží i jako prostor pro posezení s rodinou a přáteli. Může být tedy vybaven i terasami a větším prostorem uvnitř. Jedná se tedy o větší domky, než v případě domků na nářadí. Také konstrukce by měla být pevnější a vzhled by měl dokonale ladit s vaší zahradou.
 
chata
 
Velký přehled typů zahradní ch domků a dalších druhů dřevostaveb najdete na www.domky-delta.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *