Prodlužte si zahradní sezónu. Zcela bez ohledu na počasí

Možná to znáte. A pokud ne, tak si to aspoň představte. Před vaším domem se rozkládá nádherná zahrada. Zahrada jako stvořená pro pořádání grilovacích akcí s přáteli. Zahrada jako stvořená pro dlouhé večery u knížky a sklenice dobrého vína. Jenže má to háček. Můžete ji využívat jenom pár měsíců v roce. Zhruba od května do září. Maximálně. A to navíc musíte doufat, že nebude moc pršet nebo foukat. Jinak by se z plánované idylky stal zbytečný hazard s vaším zdravím.
 
Jde to i jinak
Nemyslíte, že je to škoda? Zahradní sezónu si totiž o dobrých pár týdnů až měsíců můžete prodloužit. A to tím, že si na ní necháte postavit zahradní párty stan. Na první pohled jednoduchý přístřešek, který vás však dokonale ochrání jak před velkým letním vedrem, tak zejména před větrem, deštěm a nižšími teplotami. Díky tomu vám umožní zůstat na zahradě i v podmínkách, ve kterých byste za normálních okolností rychlostí kulového blesku utíkali pod střechu.
 
party
 
Pevná konstrukce, nepromokavý plášť
Základem každého dobrého zahradního stanu je pevná ocelová či duralová konstrukce. Zejména dural vás nejspíš překvapí svou pevností (je tvrdší a asi 5x pevnější než hliník). Díky tomu konstrukce perfektně drží i za silného větru. Důležitou roli ve stavbě stanu hraje také plášť. Nejedná se totiž o ledajakou plachtovinu. Lepší firmy nabízejí nepromokavý plášť s nánosem PVC, který zvyšuje odolnost pláště a tím i jeho životnost. Za pár desítek minut může na vaší zahradě vyrůst „stavba“, která poskytne dlouhodobé útočiště vám, rodině i přátelům.
 
stan
 
Co musím udělat?
Pokud si budete chtít párty stan na své zahradě postavit, vřele doporučujeme oslovit profesionální firmu, která se o všechno postará za vás. Na trhu najdete prodejce, kteří stan jenom prodají a o nic víc se nestarají. Lepší je však kontaktovat společnost s komplexním servisem, jež stan také postaví, dodá veškeré vybavení, poučí vás o bezpečnosti atp.
 
A nezapomeňte – pokud si chcete párty stan jenom vyzkoušet (třeba na jednorázovou akci, kde hrozí riziko deště), můžete si ho kdykoliv pronajmout.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *