Zahrada nejen pro dospělé

Zahrada není jen prioritním územím dospělých, i děti se zde mihotají a objevují svůj fantazy svět plný živočichů, rostlinstva a pochutin. Zahrada je doménou celé rodiny, proto by i vaše děti v ní měly nalézt své zázemí pro radostné skotačení. K vytvoření optimálního dětského ráje vám pomůže dětské hřiště od společnosti Vladeko. Pojďte si vybrat jedno k profesionálnímu prodejci.
 
gymDětské hřiště Jungle Gym
Dětské hřiště Jungle Gym splňují všechny předpoklady dětské fantazie. Holandský výrobce při výrobě jednotlivých dílů dětského hřiště dbal na maximální bezpečnost a robustnost konstrukce. Díky tomu si na své zahrádce můžete doslova vyčarovat své vlastní dětské hřiště.
Dětské hřiště Jungle Gym je snadno sestavitelná stavebnice. Díky tomu nepotřebujete žádné odborníky. Hřiště bude zavezeno až k vám na pozemek a vše ostatní už zvládnete zcela sami za pomocí spojovacích materiálů a podrobného.   
 
skluzDětské skluzavky
V případě, že nehledáte celý set k vytvoření dětského hřiště, můžete se rozhodnout pro jednotlivé a maximálně bezpečné skluzavky. Pokud se podíváte na své děti, pochopíte, že skluzavky jsou tou nejvyhledávanější atrakcí vůbec.
Skluzavky můžete připojit k samotným houpačkám a nebo zcela bez jakéhokoliv kotvení ke konstrukci dětského hřiště při uložení do svahu. Skluzavky jsou prodávány v několika barvách a materiálech.
 
Pokud vás zajímají i další informace, přejděte na internetové stránky prodejce na adrese http://www.vladeko.cz/

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *