Chcete mít doma dokonale krásné květiny? Existuje snadná pomoc!

Mít doma květiny, to je radost. Někdy ovšem trvá jen chvilku. Květinu si totiž doneseme domů z květinářství – je v krásném stavu, za několik dní nebo týdnů ale začne květina chřadnout. Čím to je? Na vině bývá v největším procentu případů naše nesprávná péče. Každá květina má totiž jiné nároky. Jak vyhovět všem?
 
mimZjistěte si o květině co nejvíce
Pokud kupujete novou květinu, musíte si o ní zjistit co možná nejvíce informací. Musíte vědět, jaké místo má květina nejraději (přímé světlo, polostín nebo stín), jakou vyžaduje půdu, jaké hnojivo a hlavně – si zjistěte, jak často a jak moc květinu zalévat. Právě zálivka bývá u mnoha květin klíčová. Ruku na srdce, jen málokdo dokáže vydržet a zalévat květinu přesně tak, jak vyžaduje.
 
Právě tento velký problém lze efektivně vyřešit!
Jak? Opravdu jednoduše. Stačí, když si domů pořídíte speciální samozavlažovací květináče. S nimi vám starost o zálivku odpadne a vy budete mít jistotu, že vaše květinky dostanou tolik vláhy, kolik potřebují!
 

Jak fungují?
Aby plnil svůj účel, musí mít samozavlažovací květináč hned několik součástí. Květináč musí mít rezervoár vody, dále také vzlínací dutiny (ty mohou být nahrazeny knotem), speciální dno, které umožňuje prorůstání kořenů, ukazatel hladiny vody a otvor pro vložení knotu.
 
bergKde je sehnat?
Možnost se nabízí vlastně jen jediná. Podívejte se na nabídku internetového obchodu www.plastia.cz. Najdete zde květináče s patentovaným samozavlažovacím systémem, které se stanou funkčním domovem pro vaše květinky a nejen to. Květináče, které zde najdete, jsou k mání v mnoha rozmanitých designech, takže si rozhodně vyberete…Interiérové květináče jsou opravdu nejen funkční, ale i skvělá dekorace. 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *