Máte vyřešené zahradní posezení? Nyní je nejvyšší čas!

Chladné zimní dny jsou nenávratně pryč a popravdě, mnoho jich letos nebylo. Mírnou zimu okamžitě střídá slunné a teplé počasí, které přímo vybízí k práci na zahradách už nyní. Ovšem zahrady by neměly být místem pouze na práci a na dřinu, ale měly by sloužit také k relaxaci a odpočinku. Přesně k těmto účelům byste si měli vyhradit na zahradách správné místo a správně ho vybavit. A pokud jste nad správnou volbou zahradního posezení ještě nepřemýšleli, nyní je nejvyšší čas. Teplé dny jsou doslova za dveřmi.
 
altanZákladem je zastíněné posezení
Nejdůležitější součástí u zahradního posezení je zajistit stín. Při teplých a slunných letních dnech je posezení ve stínu nezbytné. Ze všeho nejdříve tedy začněte s výběrem toho správného zastínění a prostoru. Přenosné nebo provizorní druhy stínění se příliš nedoporučují. Nejsou tak odolné a nedodají zahradám takový půvab. Ovšem dřevěné stavby jako zastínění poslouží skvěle a mají svou přirozenou krásu. zejména pak, když si je budete vybírat od společnosti Delta Svratka, která patří k největším výrobcům dřevěných domků a staveb na našem území. Je známá velikostí nabídky i její kvalitou.
 
altanZákladem je pergola
Pergola je v současnosti velmi oblíbeným druhem zastínění zahradního posezení. Pevná a stabilní konstrukce pergol dává možnost dlouhodobého využívání téměř kdykoli. Volit můžete z nabídky mnoha velikostí a druhů pergol. Pergoly mohou být umístěny na kterémkoli místě na zahradě samostatně nebo mohou být instalovány ke stěně domu. V takovém případě tvoří pergoly na zdi malou terasu. V nabídce Delta Svratka najdete široký výběr druhů i velikostí. vždy ve vysoké kvalitě. Pokud budete chtít dát zahradnímu posezení poněkud honosnější vzhled, než ten který nabízí pergoly, můžete nechat postavit altán. I ty najdete v nabídce Delta Svratka v Širokém zastoupení modelů i druhů.
 
Kompletní nabídku najdete na stránkách www.domky-delta.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *