Měli jste v sezóně starosti s kvalitou vody v bazénu? Nechte si zjistit, kde je chyba!

Máte na své zahradě bazén, který v průběhu letní sezóny často využíváte? Nedařilo se vám udržet vysokou kvalitu bazénové vody po celou sezonu, i když jste se snažili udržet hodnotu pH a koncentraci chloru v odpovídajících mezích? Problém možná nemusí být v chloru ani v pH. Voda se skládá z mnoha chemických a fyzikálních sloučenin, které jsou pro její čistotu také velmi důležité. Pokud chcete vědět, kde se stala chyba a kde je třeba udělat změnu, můžete si nechat udělat kompletní analýzu bazénové vody.

 

Společnost Techneco vám zajistí kompletní a přesnou analýzu bazénové vody

Společnost Techneco na našem trhu působí jako specialista na úpravu vody. V této oblasti společnost působí dlouhodobě a má osvědčení pro úpravu bazénové vody i pitné vody. Společnost disponuje vlastní laboratoří, kde všechny své prostředky pro úpravu vody ihned testuje, teprve pak se mohou dodávat na trh. Kromě vývoje prostředků pro úpravu vody nabízí společnost také služby pro veřejnost. Zejména pro vlastníky bazénů s problémovou vodou. Jednou z nabízených služeb společnosti Techneco je také analýza bazénové vody.

 

Zjistit se dá úplně všechno!

Protože se společnost Techneco řadí v oboru – úprava bazénové vody, k opravdovým specialistům se zázemím, může vám nabídnout opravdu detailní rozbory bazénové vody. Můžete si nechat udělat opravdu přesné stanovení hodnoty pH. Dále si můžete nechat zhotovit stanovení konduktivity, stanovení salinity, stanovení celkového organického uhlíku, chloridů, amonných iontů a mnoha dalších prvků ve vodě, které ovlivňují její kvalitu. Vzorky vody si odeberete sami a pak je zašlete nebo sami dovezete k analýze. Podle výsledků se dozvíte, jak kvalitu bazénové vody vylepšit.

 

Kompletní seznam analýzy bazénové vody s ceníkem a návod na odběr vzorků naleznete na www.eshop.techneco.eu.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *