Výroba na míru z masivního dřeva se dnes hledá jen těžko

Pokud máte zájem o vyrobení nábytku na míru z masivního dřeva, budete muset hledat opravdu pečlivě. Většina truhlářských firem se bohužel v dnešní době zaměřuje pouze na výrobu z dřevotřískových desek a na výrobu z masivního dřeva již zapomněla. Samozřejmě, že na trhu jsou také druhy nábytku z masivního dřeva, ale jejich výroba většinou probíhá strojově ve velkých halách. Možnost výroby na míru je tedy téměř nemožná. Naštěstí je tu společnost Vladeko, která je v oboru zpracování masivního dřeva a výroby nábytku naprostým profesionálem.
  
Vladeko dokáže vyrobit ze dřeva na míru téměř cokoli
Společnost Vladeko je v tomto oboru opravdovým profesionálem. Zakázková výroba nábytku na míru je zde možná v jakékoli podobě. Nemusíte se omezovat pouze na nábytek. Společnost Vladeko je schopna přesně vyrobit jakýkoli dřevěný prvek do exteriéru i interiéru. To vše díky velké kapacitě výrobních dílen a hlavně kvůli působení odborníků tohoto řemesla. Výběr dřevěných prvků je prakticky neomezený. Zde je ale pro vaši lepší představu několik produktů, ze kterých si můžete vybírat. Jedná se o interiérový nábytek, zahradní nábytek, truhly, schodiště, pergoly, terasy, altány, zahradní domky, nářaďové domky, dřevěné doplňky do zahrad a dokonce i takové perličky, jakými jsou králíkárny nebo suché záchody (kadibudky).
  
pergola
 
Profesionalita je od prvního telefonátu až po montáž a předání na místě
Další předností spolupráce se společností Vladeko je vysoká profesionalita nejen při výrobě a montáži, ale i při jednání. Na základě zjištění vašich požadavků bude nejprve probíhat konzultace následována zaměřením a zpracováním cenové nabídky. Vy tak budete přesně vědět, kolik bude realizace stát a kdy bude hotova. Velký důraz je kladen na estetiku a technickou dokonalost celého díla. Součástí služeb je také odborná konzultace, kdybyste si nevěděli rady.
 
pergolapergola
 
Kompletní nabídku produktů a služeb naleznete na www.vladeko.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *