Nezapomínejte na zahradách ani na kvalitní ohniště!

Dnešní doba je nakloněná grilování, kdy zkoušíme různé recepty a metody na strojích, které připomínají spíše kapotu od automobilu, než gril. Zapomínáme ale na to, co vždy bylo smyslem venkovního vaření. Hlavní náplní bylo posezení na zahradě u ohně, kde se čas od času připravil nějaký pokrm. V dnešní době se jen nastrkají ingredience do grilu, ten se zavře a pak se otevře a pokrm se sní. A co dál? V průběhu večera sedět venku a koukat do otevřeného grilu žádné potěšení nepřináší. Právě proto by se na kvalitní ohniště na zahradách nemělo zapomínat.
 
CS-BETON hlásí návrat k tradici
Posezení na zahradě při světle ohně patří k nejlépe stráveným letním večerům, které si všichni jistě dobře pomatujeme. Na klasická ohniště se v dnešní době bohužel pomalu zapomíná. Málokdo z nás má tolik času, aby vybíral správný materiál a aby si stavěl ohniště podle svého návrhu. Pouhá díra v zemi, která je obložená kameny se zase nehodí na dnešní, designově řešené zahrady. Právě proto přichází společnost CS-BETON s novinkou ve svém sortimentu. Tu představuje CSB – NATURBLOK OHNIŠTĚ.
 
ohniště na zahradě
 
O jaké ohniště se vlastně jedná?
Ohniště od společnosti CS-BETON je spojením tradičních a moderních ohnišť. Navazuje na tradiční ohniště, u kterého je dokonale příjemné posezení až do pozdních nočních hodin. Skvělý design a maximální využití přírodního vzhledu jsou hlavními přednostmi tohoto druhu ohniště. Navíc je ohniště vyrobeno ze stejného materiálu, jako i ostatní prvky stavebního systému CSB – NATURBLOK od CS-BETON, takže se dá skvěle zakomponovat tak, aby dokonale ladilo i s ostatní výbavou. Základní kameny ohniště jsou vyrobeny tak, aby se daly stavět do kruhové podoby. Po osázení základních kamenů se nahoru přidělají kameny, které tvoří stříšku. Ohniště je možné postavit kdekoli na zahradě.
 
ohniště
 
Kompletní informace naleznete na www.csbeton.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *