Na pořízení bazénu k rodinnému domu není pozdě

Jestli jste se před začátkem léta rozhodovali, zda si na svou zahradu pořídíte bazén nebo nikoliv a rozhodli jste se, že nákup ještě oddálíte, možná právě litujete. Letošní léto je totiž jedním z nejteplejších za posledních několik let a množství srážek a sychravých dní je minimální. I když se počasí v posledních dnech poněkud mění k horšímu, teplé dny ještě nastanou a nebude jich málo. I v září by měly být vyšší teploty a podmínky pro koupání v bazénu tedy ideální. Dalo by se říci, že pro nákup bazénu jsou nyní dokonce ideální podmínky.

 

Proč je právě nyní ten nejlepší čas k nákupu bazénu?

S bazény je to stejné, jako se všemi ostatními druhy sezónního zboží. S vidinou konce sezóny se prodejci ještě snaží prodat co největší množství zásob. Díky tomu logicky klesají ceny bazénů. Čím větší prodejce, tím výraznější slevy. Specialisté v jednotlivých oborech bazénů připravují výprodej bazénů a slevy mohou být větší, než polovina původní ceny.

 


Příkladem je specialista na nadzemní bazény – Marimex

Společnost Marimex je na našem trhu největším specialistou v oboru nadzemních bazénů. Právě nadzemní bazény jsou tím nejvyhledávanějším druhem bazénů. Oblíbené jsou nafukovací nadzemní bazény i plastové nadzemní bazény. Obě kategorie můžete najít v sortimentu Marimex široce zastoupené a možné je vybírat z několika desítek modelů a velikostí. Samozřejmě nechybí ani nabídka kompletního příslušenství. A jako specialista v oboru nadzemních bazénů si společnost Marimex připravila pro své zákazníky unikátní akci – výprodej bazénů a bazénového příslušenství. Nabízené slevy jsou na nadzemní bazény a příslušenství až 75%. Jestli vám na začátku léta šlo o finanční stránku, nyní už jí řešit nemusíte, slevy jsou maximální. Ale pozor, otálet se rozhodně nemusí vyplatit. Samozřejmě už nezbývá tolik času a sami sebe byste okrádali o možnost koupání za slunečných letních dnů, ale výprodej Marimex a slevy na zboží jsou jen do vyprodání zásob.

Kompletní nabídku nadzemních bazénů najdete na www.marimex.czPřidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *