Okamžité hubení hmyzu

V letních dnech odpočíváme na svých balkónech, terasách,  pracujeme na zahradách nebo trávíme pobyt na dovolené ve stanech či karavanech. Všude nás může obtěžovat a ohrožovat obtížný hmyz jako např. mouchy, komáři, vosy, moli, švábi, pavouci, mravenci, blechy či štěnice.

 

Abychom zabránili či omezili jejich ataky je dobré používat spreje či aerosoly, které hmyz okamžitě zahubí.

Můžeme použít ATAK aerosol na létající hmyz v balení 600 ml. Pokud máme problém i s lezoucím hmyzem použijeme ATAK aerosol na létající a lezoucí hmyz v balení 400 ml. Ten navíc obsahuje i praktický aplikátor přípravku používaný do hůře dostupných míst (škvíry, praskliny apod., odkud vylézá či vylétává hmyz). Díky kombinaci třech účinných látek (bifenthrin, d-tetramethrin, d-allethrin) zaručují vynikající smrtící účinek hmyzu výše uvedených škůdců. Aerosoly ATAK se aplikují přímým postřikem na hmyz nebo preventivně na povrchy, které ohraničují prostor, ve kterém se nacházíme (např. kolem oken, postřik pergoly apod.). Kromě exteriéru se mohou používat také i v interiéru.

Jak hubit vosy a sršně?

Vosy a zejména sršni se svými hnízdy patří k velmi nebezpečným návštěvníkům zahrad nebo přístřešků obydlí. Pro bezpečné a rychlé hubení můžeme použít nový přípravek ATAK aerosol na vosy a sršně v balení 750 ml. Díky kombinaci dvou účinných látek (d-tetramethrin, bifenethrin) aerosol  paralyzuje hmyz a poté je okamžitě hubí.  Speciální tlaková láhev zajistí přesný a silný postřik až do 7 metrů (vysoká bezpečnost při hubení).
Sprej aplikujeme jen v exteriéru přímým postřikem na hmyz nebo postřikem do hnízd.

Při likvidaci hnízd vos a sršňů je důležité dodržovat bezpečnou vzdálenost od hnízda a stříkat přímo na hnízdo večer nebo časně ráno, protože v tuto dobu se většina hmyzu zdržuje v hnízdě nebo u něho. Hmyz je okamžitě zahuben a po pár hodinách není zjevná aktivita, tj. hnízdo je vyhubené.

Více informací o produktech a praktická videa aplikací produktů naleznete na poradenském portále

www.zahradavkapse.cz nebo na  www.agrobio.cz.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *