Stavoblock – maximální spokojenost

Znáte to, rodinný dům a manželka to je věčný boj. Moje manželka je tedy spíše než na práce v domě vysazená na práci na naší zahradě. Neustále něco buduje a samozřejmě do práce zapojuje i mě. Práce na naší zahradě je prostě nekonečná. Vrtání v hlíně a sázení kytiček není moje hobby, já se spíše věnuji grilování. Kdo by ho neměl rád, že ?

Takže docela často pořádáme grilovačky pro naše známé a vůbec skoro celé léto bydlíme na zahradě. Manželka mě dlouho uháněla, abych jí udělal cestičky vůbec tu naši zahradu trochu dal do kupy. Proto jsem hledal a našel řešení pro nás oba. Narazil jsem na internetu na Stavoblock. Nejdřív jsem si říkal, že to nemůže být tak jednoduché, ale nedalo mi to a začal se o Stavoblock zajímat trochu víc a to bylo to nejlepší co jsem mohl udělat. Díky téhle vychytávce jsem se totiž na zahradě mohl vyřádit a nenásilně zapojit i manželku. Mým cílem bylo trochu tu naši zahradu zorganizovat – takže oddělit zahrádky s bylinkami, kytkami a tak od místa, kde máme posezení. Chtěl jsem, aby to vypadalo skvěle a to jsem taky udělal.

Stavoblock je totiž systém, který umožňuje stavbu opěrných zídek nebo kaskád jednoduše a dost rychle. Takže jsem byl mile překvapen. Manželka si  taky přišla na své, protože si mohla vybrat barvu zídky, kterou chtěla. Takže takové dva v jednom. A výsledek? Za pár dní jsem bez námahy postavil opěrné zídky a kaskády a naše zahrada je teď fakt super. Nedávno si manželka ještě usmyslila, že místo plotu chce zídku. Jdu do toho, protože se Stavoblockem to zvládnu  a vím, že spokojenost bude na všech stranách. Takže pánové, pokud chcete mít doma klid, doporučuji Stavoblock.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *