Poznáte vhodnou sekačku pro malé pozemky

Při nákupu sekačky pro svůj pozemek musíme zohlednit hned několik důležitých informací a technických údajů daného typu. Nejde jen o to přijít do obchodu za prodejcem a vybrat si podle designu. Možná se vám bude líbit velká sekačka s úctyhodným výkonem motoru a záběrem. Pokud však jste majitelé menších pozemků do výměrové plochy 500 metrů čtverečních, bude vám takováto sekačka spíše na obtíž. Rozhodujeme se tedy výhradně podle travnaté plochy určené k sečení. Teprve až po té se zaměříme na specifičtější výběr. Nadále se rozhodněte o jaký typ motoru máte zájem. Někdo dává přednost benzínu a ti další elektrice. Vždy záleží pouze na vaší individuální potřebě. Představme si elektrickou sekačku Fieldmann FZR 2020 E.

 

Hlavní výhody elektrické sekačky

Elektrické sekačky za poslední roky zaznamenaly obrovský technologický posun a při tom si stále drží favorizující postavení s ohledem na pořizovací cenu. Právě z těchto důvodů se pro mnohé potencionální klienty stávají velmi populární.

Zároveň mají příjemnou nízkou hmotnost, takže jsou vhodné jak pro starší majitele travnatých pozemků, drobné ženy nebo děti, které chtějí s posečením vypomoct. Elektrické sekačky nevyžadují až tak složitou údržbu a navíc mají nejekologičtější motor ze všech dostupných sekaček na trhu.

 

Výhody elektrické sekačky Fieldmann FZR 2020 E

Asi každý by si přál sekačku s dobrým výkonem, nízkou cenou a dlouhou životností. Když k tomu přihodíme ještě nenáročnou údržbu a snadnou manipulaci, objevíme hlavní přednosti elektrické sekačky Fieldmann FZR 2020 E.

Příkon motoru této sekačky je stanoven na 1 200 W se záběrem sečení 32 cm. Tyto základní parametry z ní dělají skvělého pomocníka pro používání na pozemcích s plošnou výměrou okolo 450 metrů čtverečních. S hmotností 10 kg a sklopným madlem je tento typ sekačky zároveň dokonale skladný.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *