Jaké druhy luxusních bazénů náš trh nabízí?

Bazén je jasnou symbolikou letní sezóny. Ještě před několika desítkami lety se na našich zahradách objevovaly spíše nafukovací hračky, než plnohodnotné vodní nádrže s nádechem luxusu. Naštěstí se nacházíme v moderní době, proto se na trhu nacházejí zcela nadstandardní modely, které uspokojí i tu nejnáročnější klientelu. Mezi přední výrobce a dodavatele bazénů na míru patří společnost s webovými stránkami aquasep.cz, která poskytuje všem svým klientům desetiletou záruku na bazénovou vanu vyrobenou z nejkvalitnějších materiálů. Při samotné výrobě bylo použito nejmodernějších technologií a zároveň je každý vyrobený bazén kontrolován pracovníkem NDT. Pojďme se podívat na dva nejžádanější typy z nabídky této společnosti.

Přelivové bazény

Přelivové bazény se po právu řadí mezi to lepší co současný trh nabízí. Tento typ bazénu vychází z klasické konstrukce samonosných van. Ovšem s tím rozdílem, že zmíněná přelivová hrana slouží k zachytávání nečistot. Jedná se tak o nejen designově skvostný model, ale i o praktickou součást zahrady.

Přelivové bazény se dají zhotovit dle přání klienta na míru, přičemž hladina vody sahá až po jeho samotný okraj. Další nespornou výhodou tohoto typu bazénů je fakt, že se na jeho stěnách nezachytávají žádné nečistoty.

IMG_3839-530x310

Skimmerové bazény

Skimmerové bazény patří na českém trhu k nejprodávanějším. Zákazníci oceňují především jejich dlouhou životnost bez jakéhokoliv poškození. Plastové bazény se skimmerem vydrží opravdu hodně, proto je vhodný všude tam, kde se očekává zvýšená frekvence využívání.

Tento typ bazénu je zapuštěn do terénu až po horní okraj bazénu, přičemž voda dosahuje maximálně deset centimetrů pod něj. V této úrovni se nachází odtokový otvor zvaný skimmer, díky němuž je voda odváděna do okruhu celkové filtrace.

IMG_14631-530x310

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *