Umělý živý plot se hodí prostě všude

Pokud zrovna nepatříte mezi skalní fanoušky živých rostlin nebo jen nemáte čas na jejich pravidelnou údržbu, ale toužíte přidat kus zeleně do vašeho domu, pak právě umělý živý plot může být tou správnou volbou. Své místo si tato nenáročná zeleň najde všude, a navíc má hromadu užitečných výhod.

 

Zahrada či balkón, své místo si najde

Umělý živý plot se zpravidla používá, když chcete vašemu pozemku dodat aspoň trochu soukromí od všech zvědavých sousedů. Skvěle poslouží zejména v případě, že kolem vašeho pozemku vede chodník, kde se denně proženou desítky lidí. Vytvoří to úplně novou atmosféru a mnohem příjemnější pocit. Budete si moct v klidu vypít svou ranní kávu na zahradě, aniž byste se museli strachovat, jestli váš ranní zjev neuvidí náhodou třeba váš kolega. Využít se také dá na balkóně, pro ty stejné účely. Dodá to vašemu skromnému místu zase o něco více soukromí. A jestliže si potrpíte i na něco extravagantního, můžete jej klidně využít i v interiéru.

 

Údržba nic nestojí

Od chvíle, co si svůj umělý živý plot přivezete a umístíte jej na vámi zvolené místo, nečeká vás žádná zdlouhavá práce. Což je nesporná výhoda, hlavně pokud patříte mezi nadšence do zahradničení. Stejně tak, pokud jej umístíte do interiéru. Umělé rostliny umí posloužit jako skvělá, a hlavně nenáročná dekorace.

 

Nabídka je široká

Co byste mohli přičíst k dalším výhodám umělého živého plotu, je bezpochyby cena. Na rozdíl od živých rostlin nemusíte platit za další zbytečnosti, které souvisí se samotnou péčí o zeleň. Nářadí, chemické postřiky, hnojivo, zahradní pomůcky. Cena této dekorace se průměrně pohybuje od dvou set korun. U každé rostliny je to jinak, ale není potřeba mít obavu, že by vás váš nový zelený doplněk finančně zruinoval.

A jestliže si nejste jisti výběrem, nebojte se poradit s profesionály.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *