Venkovní dlažba – hitem je vzhled přírodního dřeva!

Ať už hledáte vhodnou venkovní dlažbu pro svou terasu, balkón, okolí bazénu či posezení pod pergolou,  neuděláte chybu, když vyberete přírodní vzory. Keramické dlažby dnes dokáží zcela dokonale napodobit vzhled přírodního kamene či dřeva. Oproti svým přírodním vzorům však nabízí mnohem lepší vlastnosti.

Kromě toho, že jsou venkovní keramické dlažby mrazuvzdorné a protiskluzné, jsou i velmi odolné a snadno se udržují. Velkou výhodou je i to, že kromě dlaždic jsou k dispozici i další prvky, jako schodovky, parapety, sokly či elegantní dekory. Vybrané série dokonce zahrnují kompletní bazénový program obsahující i bazénové krajovky, přelivové hrany a podobně.

Dokonalým příkladem je dlažba RG Lovely

Konkrétním příkladem venkovní keramické dlažby v opravdu věrné imitaci přírodního dřeva je dlažba RG Lovely, kterou na našem trhu nabízí společnost Los Kachlos.

Výjimečné technické parametry předurčují dlažby RG Lovely pro použití v zahradách, na terasách i v okolí bazénů. Součástí nabídky jsou schodovky a krajovky k bazénům, odtoky i žlábky. Index nasákavosti dlažeb RG Lovely, které si dlouhodobě zachovávají příjemný povrch na dotek, je menší než 0,5 %. Díky unikátní vnější úpravě jsou dlažby bezpečné, extrémně odolné, mrazuvzdorné a protiskluzné. Dlažby RG Lovely využívají revoluční technologii, která dokáže eliminovat hrubost povrchu při zachování jeho neklouzavosti pro bosou nohu, právě potřebné při řešení bazénů,  SPA a wellness.

Detailní nabídku najdete přímo na www.lkgarden.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *