I levné zahradní domácí malotraktory mohou být hrdými pomocníky

Tráva je neodmyslitelnou vizitkou a starostí každého majitele kteréhokoliv pozemku. Nezáleží na tom, jestli se jedná o malý nebo větší prostor. Uživatel takové plochy si vždy přeje posekat co nejrychleji, bez námahy a především kvalitně. Přesně takové služby nabízí levné domácí zahradní malotraktory z internetové prodejny seco-tractory.cz, kde naleznete šikovné pomocníky za velice přijatelné cenové ohodnocení.

Zahradní malotraktor Challenge

Na českém trhu se již dlouho očekával a konečně si jej můžete s maximální dostupností a servisem dopřát i vy. Na první pohled zaujme robustní konstrukcí po celé délce stroje. Pokud tento parametr porovnáte s konkurenčními výrobky, zjistíte až dvojnásobnou cenu. Mezi hlavní přednosti stroje patří malý poloměr otáčení, proto je vhodný pro členitější pozemky, kde je manévrování přímo nutností. Levné domácí zahradní malotraktory přirozenou cestou navýší komfort užívání vašeho pozemku a péče o něj.

Navíc ve své třídě poskytuje největší kapacitu sběrného koše, a to o objemu 300l. Model Challenge je obdařen revolučním dynamickým rámem, který při kopírování terénu tlumí vibrace na minimum. Tento stroj je skvělým pomocníkem na zahradách a pozemcích o plošné výměře do cca 8 000 m2.

 

Zahradní malotrakotor Panther

V internetové nabídce prodejny seco-tractory.cz dále naleznete velice šikovného pomocníka zvaného Panther, který je určen k mulčování pravidelně udržovaných travnatých ploch. Při využívání tohoto impozantního stroje se nemusíte obávat ani náročnějších svahových podmínek.

Díky profesionálnímu motoru Briggs & Stratton překonáte takřka jakékoliv očekávatelné převýšení v zahradních podmínkách. Levné domácí zahradní malotraktory vám ušetří ohromné množství práce, tak proč toho nevyužít. Informace o malotraktorech naleznete i na stránkách wilkipedie http://cs.wikipedia.org/wiki/Malotraktor

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *