Výstavba pergoly není nikdy špatný nápad

Rádi byste si na zahradě, hned před dveřmi, které na ni vedou, pořídili přístřešek, který vás uchrání před nenadálým deštěm ve chvíli, kdy relaxujete sami, s rodinou nebo přáteli u sklenky dobrého jídla? Přeháňky v letním obdobím nejsou v Česku příliš výjimečné, a tak vám taková pergola jistě poskytne spoustu večerů, které budete moci prožít na čerstvém vzduchu, a ne mezi čtyřmi stěnami v obývacím pokoji.

 

Kvalita na prvním místě

Když se řekne pergola – co si jako první vybavíte? Možná to bude dřevěná stavba nedaleko domu, která je ze dřeva a zastřešení má z tašek. Nedaleko pergoly je také bazén, který nabízí vyžití pro děti i dospělé. Léty prověřený dodavatel Okna JIS však přichází s mnohými inovacemi, součástí kterých je také pergola z hliníkového profilu. Tento materiál je pevný, odolný, nadčasový a v neposlední řadě nevyžaduje téměř žádnou údržbu. Kromě toho, že ji můžete postavit kdekoliv do prostoru a využívat ji jako přístřešek pro vůz a jiné věci, na které nechcete aby dopadal déšť či sníh, můžete ji také umístit ke stěně domu a prodloužit tak prostor, který můžete bez obav užívat.

Zastřešení pergoly může být řešeno sklem anebo průhledným polykarbonátem, díky kterým bude v průběhu dne pergola naplněna světlem, které milují mnohé rostliny, kterými tento prostor můžete samozřejmě oživit. Aby se nedostaly do průvanu, můžete jednotlivé strany pergoly opatřit ZIP screany s motorickým pohonem, díky kterému bude velmi snadné zabránit větru i dalším rozmarům počasí, aby váš pobyt pod pergolou negativně ovlivňovaly.

 

Co dalšího Okna JIS nabízí

Kromě kvalitních pergol s dlouhou životností zde najdete také bohatou nabídku oken, která Okna JIS vyrábí, ale také dveří, která Okna JIS dodává. Samozřejmostí je také  podobě vnitřních či vnějších žaluzií a v neposlední řadě nabídka posuvných systémů, které mohou zajistit bezbariérový vstup na pergolu.

Neváhejte a kontaktujte s poptávkou léty prověřenou společnost Okna JIS.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *