Zimní zahradu využijete v každém ročním období

V zimním období nás příliš neláká trávit čas venku. Za normálních okolností je za okny kopa sněhu a mráz, který se dere pod nehty. Tyto problémy vás však trápit nemusí, pokud se můžete ukrýt někam, kde bude relativně teplo. Zimní zahrady však nenabízí úkryt pouze v zimě, ale i v dalších ročních obdobích, kdy se často vyskytují plískanice anebo nás otravuje úmorné vedro.

Z jakých provedení zimních zahrad můžete vybírat, jaké jsou jejich vlastnosti a k čemu všemu je možné jich využít?

Provedení zimních zahrad

Šestikomorové plastové profily Prestige + poskytují maximální stabilitu materiálu, vysokou míru spolehlivosti a také odolnost proti povětrnostním podmínkám. Okna JIS nabízí výběr z plastových a hliníkových profilů.

Plastové profily Deceuninck se vyznačují svou kvalitou, skvělými tepelně izolačními vlastnostmi a v neposlední řadě také moderním designem v podobě různých barev a imitací dřeva či kovu.

Pokud je vám blízká nadčasovost, nabízí se profily z hliníku, které vás překvapí svým vysoce elegantním vzhledem a možností volby nadstandardních velikostí členění oken, které dovolí nerušeně nahlížet na dění venku.

Prosklené nemusí být pouze „stěny“, ale také střecha. Druhou nabízenou variantou je polykarbonátová deska. V případě výběru polykarbonátu je pro zasklení okolních částí použito dvojsklo, v případě výběru varianty skla je použito kalené sklo a vnitřní strana je opatřena sklem bezpečnostním.

Doplňkové prvky zimních zahrad

Pro vstup do zimní zahrady je možné zvolit posuvný, odsuvný nebo otevíratelný systém. Abyste v zahradě měli dostatek světla v zimě, stačí si vybrat osvětlení, pro vytvoření stínu v létě pak přichází na mysl integrované zastínění.

Vytvořte si představu zimní zahrady, která poskytne úkryt nejen vám, ale také vašim domácím mazlíčkům. Pokud si s něčím nebudete vědět rady, jednoduše se zastavte do našeho showroomu, kde vám vysvětlíme vše potřebné. Těšíme se na Vás!

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *