Zahradní jezírka pro vaší zahradu

Sezóna je již nezadržitelně za dveřmi a vy přemýšlíte, čím by se dala vaše zahrada zpestřit. Bazén je na svém místě, trampolína čeká na dětské podupávání. Písek čeká v dojezdovém poli nové skluzavky a co takhle zahradní jezírko? Jde o skvělý způsob, jak svému pozemku propůjčit originální vzhled.
 
hizolZahradní jezírka podle vašich představ
Zahradní jezírka od společnosti Hizol jsou zárukou kvalitně odvedené práce. Firma figuruje na trhu více jak 15 let, čímž získává přední postavení na českém trhu. Díky návrhu a realizaci unikátního zahradního jezírka získáte originální vzhled svého pozemku.
Jezírko si můžete udělat podle svých představ bez ohledu na náročnost terénu nebo atypický tvar. Zahradní jezírka jsou velmi flexibilní a naprosto tvárná. Hizol k jejich výstavbě používá nejkvalitnější fólii na trhu.
 
Zahradní jezírka z kvalitního materiálu
Zahradní jezírka pod zastřešením společnosti Hizol jsou vyráběna z nejkvalitnější fólie, která je aktuálně dostupná na trhu. Nevyztužené fólie z měkčeného PVC umožňují vytvořit hydroizolaci jezírka v jakémkoliv požadovaném tvaru.
 
zahradni jezirko_2_031
 
Fólie jsou pružné a současně i mimořádně pevné. Mimo jiné zabraňují prorůstání kořínků. Zákazník se tak nemusí bát poničení fólie kořeny vodních rostlin. Fólie jsou přísně kontrolovány a byly na nich provedeny zátěžové testy.
 
Pokud vás zajímají i další informace o zahradních jezírkách, navštivte internetové stránky na adrese  http://www.hizol.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *