Lignohumin – skutečně efektivní životabudič pro rostliny přichází!

V období, kdy vysazujeme balkónové květiny a přesazujeme zeleninu, trpí rostliny stresem. Na to je nutné myslet. Rostliny trpí změnou prostředí, změnou světelných podmínek i výsadbou samotnou. Právě proto mohou rostliny začít chřadnout a může dojít i ke zpomalení jejich růstu. Právě tyto nepříznivé projevy můžete pozitivně ovlivnit díky speciálnímu přípravku Lignohuminu.
  
lignoV čem je Lignohumin jiný?
Lignohumin je speciální rašelinový extrakt, který obsahuje i přídavek hnědé mořské řasy. Rostliny nejen správně nastartuje, ale díky huminovým a dalším biologicky aktivním látkám, jim napomáhá správně růst a také výrazně zlepšuje zakořeňování. Lignohumin také podstatně prodlužuje kvetení a zvyšuje násadu plodů, dále zlepšuje regeneraci poškozených rostlin. Skvělý je i proto, že zvyšuje přirozenou obranyschopnost vůči nepříznivým vlivům. Označení životabudič si tedy zaslouží právem.
 
Jak se Lignohumin používá?
Aplikace přípravku je velice jednoduchá. Na zálivku postačí, když dáte 10 ml přípravku na5 lvody. Pokud použijte Lignohumin pro moření semen a cibulí, připravte si roztok silnější – použijte 5 ml na1 lvody. Semena nebo cibule v něm namočte po dobu 2 až 4 hodin. Poté roztok 2-4 krát nařeďte vodou a aplikujte ve formě zálivky na další rostliny.
 
Pro jaké rostliny je Lignohumin vhodný?
Přípravek Lignohumin je určený pro všechny typy rostlin (pokojové a balkónové rostliny, orchideje, letničky, zahradní rostliny, ovocné a okrasné dřeviny, zelenina). Takže jeho pomoc jistě oceníte.
 
Více informací najdete na www.raselina.cz                     Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *