Zahradní jezírko zkrášlí každou zahradu

jezirko02
Stále častěji přemýšlíme, jakými moderními dekoracemi bychom mohli ozvláštnit a zkrášlit zahrady u rodinných domků. Jak hledáme moderní dekorace na zahradu, mnohdy zapomínáme na to, že existují klasické možnosti zkrášlení zahrad. Ty mají mnohdy mnohem větší schopnosti zkrášlit zahradu, než moderní dekorace, za které můžete utratit i desetitisíce. Například zahradní jezírka. Na zahradách se objevují odjakživa a na každé zahradě mají skvělou účinnost zkrášlení.
 
Jezírko pro všechny typy zahrad
Pokud si myslíte, že zahradní jezírko se na vaší zahradu nehodí, na 99% jste na omylu. Zahradní jezírka se hodí téměř na každou zahradu. Možná jste jen tento problém neprobrali s profesionálem v této oblasti. Zahradní jezírka totiž nemusí mít rozměry 7x5m. I menší jezírka dodají zahradám půvab a eleganci. A nemusí být určena ke koupání, ale jako okrasná zahradní jezírka s rybami nebo jen s rostlinkami.
 
jezirko02Jezírko může mít tisíce tvarů, velikostí a podob
Realizace zahradního jezírka vlastně není nijak omezena žádnými parametry. Díky tomu může mít mnoho podob a jistě vyberete tu správnou variantu pro vaší zahradu. Zahradní jezírka mohou mít geometrické tvary nebo mohou být přizpůsobena terénu, do kterého budou zasazena. Mohou být hluboká, mělká, s pozvolným břehem nebo bez něj. Také osazení zahradního jezírka je pouze na vás a záleží na vašem vkusu. Nejdůležitější součástí je ale samotné založení zahradních jezírek. Tato činnost vyžaduje zkušenosti a kvalitní materiály.
 
Hizol s.r.o. nabízí zkušenosti již od roku 1997
Společnost Hizol je na našem trhu společností se zkušenostmi s výstavbou a zakládáním zahradních jezírek již od roku 1997. Pro výstavbu zahradních jezírek společnost využívá špičkové hydroizolační folie Likolit – nevyztužené folie z měkčeného PVC. Ty mají pro zahradní jezírka skvělé vlastnosti ve všech ohledech. Díky dlouholetým zkušenostem v tomto oboru dokáže společnost Hizol s.r.o. vytvořit tvar a podobu jezírka přesně podle vašich představ. Žádný rozměr není překážkou.
 
jezirka2
 
Kompletní informace najdete na www.hizol.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *