Erika má problém

 

Revizní dvířka ZAVRZ snadno přehlédnete

Stoupačky nebo technické prostory, kde se nachází uzávěry médií, měřicí přístroje či vzduchotechnika, jsou součástí téměř všech bytů. Vstup do těchto prostor bývá často v koupelně, kde je nutné zakrýt jej revizními dvířky. Ten, kdo vyžaduje v interiéru jednotný styl a viditelný rám s dvířky do něj nezapadá, ocení spíše nenápadnost. Revizní dvířka ZAVRZ jsou v tomto směru dotažená k dokonalosti.

 

Nenajdete je

Tedy ano, pokud o nich víte. Kvalitně usazená revizní dvířka jsou pod obkladem skutečně skryta tak, že jsou prakticky neviditelná. Při realizaci nejste omezeni jejich velikostí, která může být až 1900 mm. Nemusíte tak řešit rozměry revizního prostoru. Rám i křídlo dvířek jsou vyrobeny ze sádrokartonu, pant je z oceli. V případě systému KLIK jsou veškeré komponenty vyrobeny z ocelového, pozinkovaného, plechu. Mezi obkladem který je připevněn na křídle na dvířek a obkladem na okolní stěnách, je plastová lišta v barvě spárovací hmoty. Proto jsou při použití správného rozměru lišty všechny spáry stejné a splynou s ostatními.

 

Estetika a funkčnost v jednom

To vše by samozřejmě nefungovalo bez kvalitního mechanismu, který umožňuje otevírání dvířek. Speciální konstrukce dvojitého pantu, který dvířka nejdříve vysune a teprve poté otevře, je chráněna patentovými právy a zajišťuje hladký chod celého systému. Manipulace s dvířky je tak maximálně bezpečná a pohodlná.

 

Otevírání dvířek

Dvířka se mohou otevírat dvěma způsoby. Zejména u velkých nebo atypických rozměrů se používá pouze systém s přísavkou.

  • Přísavka – starší, nicméně spolehlivé řešení, které se používá u všech atypických velikostí dvířek. Obklad musí být neporézní a hladký, aby šla přísavka použít.
  • Systém KLIK – https://youtu.be/Z0-wUcLU0tI   otevírání dvířek tlačným způsobem. Moderní a praktický způsob, při kterém odpadá starost s uklízením a hledáním přísavky. Na dvířka se jednoduše zatlačí a mechanismus je vysune a otevře.
  • Montážní návod: https://youtu.be/Z3hINDkd4oM

Dvířka jsou vyráběna i v protipožární a voděodolné variantě, což oblast jejich použítí ještě rozšiřuje, například na bytové domy či objekty, pro které platí zvláštní předpisy. V nabídce naleznete také dvířka do omítky, která se používají v případě, když nejsou kryta keramickým obkladem.

Společnost ZAVRZ s.r.o. tato dvířka nabízí na českém trhu už více než 14 let. Mechanismus byl za tuto dobu několikrát modernizován a vylepšen a díky spolehlivosti a inovativnímu řešení získala tato dvířka několik ocenění.

Více informací najdete na www.reviznidvirka.com nebo www.zavrz.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *