Fre-Pro: Osvěžovač vzduchu jako ozdoba interiéru

Osvěžovač vzduchu nemusí nutně kazit design interiéru. Pořídit si můžete i takový, který bude vypadat jako jeho přirozená součást.

Jedním z takových osvěžovačů, které vypadají skoro jako malý umělecký předmět jsou vonné sošky od americké společnosti Fre-pro. Osvěžovače s názvem Eco Air 2.0 skutečně připomínají spíše sošku nebo bytovou dekoraci. Netrčí z něj žádné drátky, nemusí bát připojen do elektrické zástrčky a není v něm žádná nevzhledná tekutá náplň – vlastně v něm totiž není vůbec žádná náplň. Vůně se z tohoto gelového osvěžovače uvolňuje přirozeně díky proudění vzduchu kolem odparných ploch, které jsou navrženy pro co nejvyšší efektivitu.

Přesto ale nepostrádá nic z funkčnosti, která je hlavní předností všech výrobků Fre-pro. Vůně vydrží osvěžovat místnost po dobu 30 dní a to i ve větších prostorech, pro které je Eco Air 2.0 určen. Je možné navíc ještě na intenzitě přidat, pokud si z nabídky vyberete vůni s vyšší intenzitou provonění. Například vůně Med a bylinky je jednou z nejsilnějších v nabídce, stejně tak pronikavá je i sladká vůně Mango. Vůně Citrus zase například dokáže skvěle přebít pach z cigaret a proto si ji pochvalují zejména kuřáci. Milovníci čistých a nevtíravých vůní zase ocení vůni Bavlna, připomínající čerstvě vyprané prádlo nebo jemnou aviváž.

Eco Air 2.0 je určen pro větší prostory, jako jsou recepce v hotelu, haly nebo konferenční místnosti a čekárny. Všude tam se také schází větší množství lidí a proto je skvělé mít možnost jim jejich pobyt zpříjemnit díky vůni. Navíc nevyžaduje žádné úsilí ze strany provozovatelů – jednoduše jej vybalíte z obalu, postavíte na vhodné místo nebo pomocí držáku upevníte na zeď a je hotovo. Pak už si stačí jen užívat vůni.

Eco Air 2.0 koupíte na eshopu: https://www.ecofresh.cz/.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *