Patrové postele v moderním hávu

Zajistit malým nezbedům pohodlné místo k odpočinku, a přitom pokud možno co nejméně omezit jejich prostor určený pro hru a kreativní činnosti, není vůbec jednoduchý úkol. Oblíbeným řešením v malých dětských pokojích jsou proto praktické patrové postele. Nejde však jen o klasiku v podobě dvou stejně velkých paland nad sebou…

Tvar písmene L, předsunuté spodní lůžko, částečně se překrývající pohovky – přesně takto mohou vypadat moderní patrové dětské postele, které vyhoví všem nárokům na pohodlí a soukromí. Díky své variabilitě se navíc hodí i pro jedináčky – stačí si vybrat variantu, v níž je prostor pro spaní umístěn nahoře, a pod ním tak zbývá dostatek místa pro psací stůl nebo třeba dobrodružný bunkr. U tohoto modelu je však vždy třeba myslet na dostatečné osvětlení, aby si dítě zbytečně nekazilo oči.

 

Do říše snů třeba v autíčku nebo princeznovském zámku

Malé děti mají spoustu fantazie, tak proč jim nenabídnout dětský nábytek, který je ve všech ohledech podpoří? Kluci tak mohou usínat třeba v posteli ve tvaru auta nebo míče a malé princezny zase mezi hebkými peřinami vysněného zámku.

Díky moderním technologiím se nemusíte bát ani o zdraví svých dětí. Stačí zakoupit postel s kvalitním roštem a přesně pasující matraci, jež se postará o kvalitní oporu páteře během spánku.

 

Náš tip: Chcete zařídit dětský pokoj podle zásad Feng shui? Ukážeme vám jak!

 

Široký výběr pro vaše děti za skvělé ceny

Zajímá vás, kde takový originální kvalitní nábytek zakoupit? Vyzkoušejte e-shop Daka.cz se spoustou výhod!

 

  • nábytek za nejnižší ceny
  • rozvoz vlastní opravou
  • doprava při nákupu nad 25 000 Kč zdarma
  • na přání montáž zakoupeného nábytku přímo u vás doma

 

Přidejte se k řadě spokojených zákazníků a nechte se inspirovat bohatou nabídkou nábytku nejenom do dětského pokoje od českých i zahraničních renomovaných značek! A domluvit se můžete i na  návštěvě v showroomu, kde vám vybrané top kousky rádi představí osobně!

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *