Zabezpečte vchodové dveře proti krádeži

Množí se ve vašem okolí bytové krádeže? Došlo již k vloupání dokonce i u vás v domě? Uvažujete o zabezpečení vašich vchodových dveří. Ano, to je velmi rozumné rozhodnutí. A navíc, v letních měsících, kdy jsou dovolené v plném proudu a vaše byty bývají i několik týdnů opuštěné, je kvalitní zabezpečení vchodových dveří, více než aktuální téma.

 

Neusnadňujte zlodějům jejich práci

Mezi lidmi panuje často názor, že organizované partě profesionálním zlodějů, žádné vchodové dveře neodolají, a tím jsou myšleny i dveře bezpečností. Je na tom možná i něco pravdy, ale pro většinu náhodných bytových zlodějů jsou kvalitní bezpečnostní dveře dostatečnou překážkou, která je odradí již při pouhém pohledu. Vedle bezpečnostních dveří jsou zde i další aspekty, které významně pomohou chránit váš majetek. Buďte k sobě diskrétní a zásadně se nezmiňujte na sociálních sítích, a nejen tam, že se chystáte na dovolenou, přemýšlejte také jaké fotky, které zobrazují váš byt a jeho vybavení, dáváte na internet.

Společnost Oknoplastik vyrábí kvalitní dřevěné vchodové dveře.

 

Kvalitní bezpečnostní dveře a zámek patří k účinným bezpečnostním opatřením

Vchodové dveře jsou pro většinu zlodějů tím nejlákavějším a nejjednodušším místem, jak se dostat ke své kořisti. To je pádný důvod, proč byste měli při zabezpečení vašeho domu či bytu věnovat vchodovým dveřím tu největší pozornost. Dveře, které spadají do třetí nebo čtvrté bezpečnostní třídy, by měly být tedy dnes již samozřejmostí. Nespoléhejte se, jako mnozí z okradených před vámi, jen na dílčí opatření, které celý problém neřeší, jako je navýšení počtu zámků nebo na instalaci samotné bezpečnostní závory. Vedle kvalitních bezpečnostních vchodových dveří, je neméně důležitým bezpečnostním prvkem také kvalitní bezpečnostní zámek. Klasické cylindrové vložky jsou běžně k dostání ve čtyřech bezpečnostních třídách. Obvykle stačí pro dostatečné zabezpečení bytu zámek s bezpečnostním stupněm 3. Obecně však platí, že by vchodové dveře a bezpečnostní zámek měly být ve stejné bezpečnostní třídě.

V nabídce Oknoplastik najdete různé varianty bezpečnostních dveří dle stupně bezpečnosti.

 

Vchodové dveře a pojišťovna

Od kvality bezpečnostních dveří se odvíjí i smluvní podmínky pojišťoven. Většina pojišťoven vyžaduje zabezpečení dveří ve 3. nebo 4. bezpečnostní třídě, aby vám vaši domácnost proti krádeži vůbec pojistily. Máte-li zabezpečení lepší než jsou požadavky pojišťovny o to lépe, můžete navíc získat i zajímavé slevy, nižší platby nebo dokonce i vyšší plnění v případě pojistné události. Odborníci v oboru pojišťovnictví proto doporučují vše prokonzultovat, ještě před pořízením nových bezpečnostních dveří či zámků.

Uvažujete-li o nových bezpečnostních dveřích, obraťte se na společnost Oknoplastik. V jejich nabídce najdete vchodové bezpečností dveře, které vás vždy spolehlivě ochrání a navíc, za přívětivé ceny.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *