Top 4 stylová koupelnová svítidla

Pokud se máte v koupelně cítit v pohodě, je třeba přemýšlet nad volbou koupelnového osvětlení. Je nutné, aby svítidlo poskytlo dostatek světla, současně musí zapadat do celkového designového ladění místnosti a je nutné myslet na to, aby bylo odolné zejména proti vlhkosti. Přinášíme vám hned 4 tipy na svítidla, které nádherně rozzáří i vaši koupelnu.
 
světloKoupelnové svítidlo 5611-1CC
Toto koupelnové svítidlo potěší designem i výkonem. Jedná se o nástěnný typ, který se například perfektně hodí k osvětlení prostoru u umyvadla. Ženy ho ocení při líčení. Toto svítidlo je také možné použít k navození příjemné atmosféry v koupelně. Světlo je jasné, ale zároveň není ostré. Svítidlo je vyrobeno z chromu a zrcadlového skla.  
 
rajKoupelnové svítidlo 4414CC
Je určeno pro ty, kteří chtějí mít v koupelně účelové světlo. Svítidlo má 4 LED žárovky, které je možné nasměrovat podle libosti. Stačí tedy jedno svítidlo a v celé koupelně je příjemné světlo.
 
stropStropní svítidlo 7039-28CC
Třetím naším tipem je toto stropní svítidlo, které ocení milovníci klasického i moderního stylu. Je vyrobeno z chromu a opálového skla, takže lehce odolává vlhkosti. Na stropě vypadá nenápadně, a přesto zdobně.
 
svitidloKoupelnové svítidlo 6014CC
Koupelnové svítidlo 6014CC je designovou lahůdkou. Stačí ho připevnit na stěnu a vaši koupelnu krásně rozzáří. Skvěle se hodí zejména do moderních koupelen. Je také vyrobeno z chromu a zrcadlového opálového skla, takže vydrží krásné řadu let.
 
Všechna tato koupelnová svítidla pochází z dílny renomovaného výrobce Searchlight. Mají špičkovou kvalitu a záruku odolnosti proti vlhkosti.
Najdete je spolu s dalšími svítidly do domácnosti v nabídce obchodu www.rajsvitidel.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *