Chcete si postavit rodinný domeček? Co takhle dřevostavbu?

V posledních deseti letech v našich končinách výrazně vzrostl zájem o dřevostavby. Důvodů je hned několik. V první řadě si dřevostavby získaly pozornost především pro svou ekologičnost a rychlou výstavbu za přijatelnou cenu. V následujících řádcích vám představíme dřevostavby v celé jejich kráse, stejně tak i společnost, která se na jejich realizaci specializuje.

Pokud se pouštíte do stavby rodinného domu, zřejmě pro vás hraje klíčovou roli rychlost realizace. Přece jen, každý chce bydlet v novém co nejdříve, což dřevostavby dokonale splňují, a tím pádem nemusíte platit nájem a hypotéku současně. Dřevostavba, respektive její hrubá stavba, může stát na vašem pozemku už do osmi týdnů od získání stavebního povolení. A kompletně hotová je do tří měsíců.

 

Výstavba může probíhat kdykoliv během roku

Protože se jedná o suchou výstavbu, je možné stavení zrealizovat kdykoliv, ať už je venku +30 °C nebo +10 °C. Dřevo je přizpůsobivý materiál, jenž se snadno opracovává. Jednotlivé dřevěné části jsou spojené kovovými prostředky, které také nemají žádná speciální specifika, co se teploty týče. Oproti klasické stavbě je dřevostavba čistší a přehlednější. Pokud patříte mezi ekologicky smýšlející jedince, můžete si být jisti, že stavebního odpadu je mnohem méně.

 

Kdo dřevostavby realizuje?

Individuální projekty navrhuje společnost PILA MARTINICE, která zvládne postavit jak rodinné domy formou dřevostavby, tak i zahradní domky na klíč. Samozřejmostí je, že stavení splňují nízkoenergetické nároky. V podstatě ani nezáleží na tom, po jak velkém domě prahnete, protože PILA MARTINICE je schopna postavit i 500 m2 velkou luxusní dvougenerační vilku. Podrobné informace najdete na www.pilamartinice.cz, kde je popsaný i postup při realizaci dřevostavby na míru.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *