Efektivita izolace střechy, kterou jsme nečekali – úspora třetiny nákladů

Nemá cenu se vymlouvat na špatné počasí nebo zimní sezónu. Dokonce vás neomluví ani čerstvě dokončené zateplení venkovních stěn či moderní izolační okna. Úspora se zkrátka nedostaví v očekávané podobě. Ve své podstatě se jedná o skvělé podpůrné izolační systémy, které dokážou ušetřit, ale ke spokojenosti to rozhodně nestačí. Nejdůležitější a zároveň nejcitlivější část vašeho domu je stále bez ochrany, víte o jakou část domu jde?

Objevte toto místo jednoduchou výpravou jdoucí po stopách ohřátého vzduchu. Ten za všech okolností stoupá vzhůru a určitá část se pak rozprostře i do stran. Pokud je tedy váš strop bez jakékoliv ochrany, máte zaděláno na velký problém. Únik tepla skrze strop znatelně zvyšuje výdaje za energie o celou třetinu nákladů, aniž by se vyprodukované teplo mohlo jakkoliv zužitkovat. Nabízíme vám efektivní řešení, které přináší společnost IP polná – izolace střechy systémem Magmarelax.

 

Izolace Magmarelax pro všechny druhy stropů

Technologie foukaného minerálu nepatří mezi žhavé novinky, ale o prověřený systém, který si získal uznání napříč celou Skandinávií. V těchto opravdu drsných klimatických podmínkách se osvědčil, proto se pro naše podnebné pásmo stává přímo nadstandardním úkazem. V České republice se tato skvělá metoda foukané vlny objevila v roce 1995, což je současně i počátek poskytování služeb společností IP Polná.

Již více jak 23 let prokazuje, co se v tomto řešení skrývá. Izolace střech Magmarelax je finančně nenáročnou a především rychlou operací, kde se za využití míchacího centra, proškoleného dělníka a hadic dopravuje minerální vlna přímo na potřebné místo. Vše bez jakéhokoliv nepořádku, hluku a během 3 hodin máte hotovo.

 

Foukaná minerální izolace a její výhody?

Mezi nejdůležitější výhody foukané minerální izolace patří razantní úspora nákladů dosahující až jedné třetiny z celku. Aplikace minerální vlny je rychlá a bez odpadu. Izolovaná střecha pak dokáže místnost chránit jednak před nežádoucím únikem tepla v chladných dnech a v letní sezóně naopak proměňuje podkrovní část domu v obyvatelné a příjemné zázemí s ustálenou teplotou. Poskytněte své peněžence jednoznačnou úlevu ještě tuto zimu a objednejte si skvělé služby společnosti IP Polná na internetových stránkách www.mojeizolace.cz nebo na bezplatném čísle 800 100 533.

Stačí vyplnit jednoduchý online poptávkový formulář nebo se po telefonickém kontaktu dohodnout na termínu schůzky s firemním technikem, který provede důležité oměření stavby a vypočítá vám nezávaznou cenovou nabídku, která se nadále nemění.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *