Co je nejdůležitějším prvkem u plochých střech? Jednoznačně hydroizolační vrstva!

db P10201241
Hydroizolační vrstva je u každého druhu plochých střech prvkem, který je pro ni nezbytně nutný. Samotná kvalita hydroizolační vrstvy má na kvalitu střechy a její vlastnosti největší význam. Bez kvalitní hydroizolace nemůžete od plochých střech očekávat potřebnou odolnost a spolehlivost. Ploché střechy jsou velmi náchylné k poškození a na kvalitě hydroizolačních materiálů by měl být založen váš výběr především. Jaké materiály dokáží dosahovat nadstandardní kvality a efektivity?
 
Hydroizolační folie Alkorplan jsou ty pravé
Hydroizolační folie Alkorplan jsou ideální volbou, pokud vyžadujete od plochých střech maximální kvalitu a odolnost. Jedná se o druh hydroizolační folie válcovaná a následně laminovaná fólie vyrobená na bázi měkčeného PVC. Dá se využít na realizace nových plochých střech i na rekonstrukce plochých střech a jejich hydroizolačních vrstev. V obou případech dosahují folie válcovaná a následně laminovaná fólie vyrobená na bázi měkčeného PVC nadstandardních výsledků. Dokáží odolávat teplotám v rozmezí od -30°C až do +80°C a jsou stabilizovány proti stárnutí následkem UV záření. Samotná kvalita materiálu je ovšem pouze polovina úspěchu. Aby dokázaly folie Alkorplan plnit své funkce opravdu dokonale, musí být také správně provedena jejich pokládka.
 
db P10201241
 
Specialistou na folie Alkorplan je na našem trhu společnost Hizol s.r.o.
Společnost Hizol s.r.o. se na hydroizolace plochých střech soustředí již od roku 1996. Od začátku svého působení na trhu se specializuje na hydroizolace pomocí vysoce kvalitních folií Alkorplan. Díky dlouholetým zkušenostem v tomto oboru se Hizol s.r.o. stal pro folie Alkorplan a jejich pokládku pravým specialistou. Kvalitou prací si tak můžete být jisti, protože ji provádějí pouze zkušení profesionálové v oboru. Fólie je ve všech místech spojů důkladně kotvena k podkladu, ke střeše a dokáže tak skvěle odolávat i krutým povětrnostním podmínkám.
 
Kompletní informace najdete na www.hizol.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *