CRESTYL láká u svých projektů na nízké provozní náklady i atraktivní lokalitu

Poptávka po atraktivním bydlení s přidanou hodnotou se neustále zvyšuje. Právě proto přichází společnost CRESTYL real estate, s.r.o. hned se dvěma atraktivními projekty. Zatímco bydlení U Kůlen zaujme svou jednoduchostí a nízkými provozní náklady, Zámecké Zahrady sází na moderně rozvržené parcely ve velmi klidné, ale dostatečně kulturně i občansky vybavené lokalitě, se společným parkem a dalšími žádanými prvky.

 

Zámecké Zahrady oslní všechny milovníky luxusu

Jde skutečně o velmi atraktivní pozemky u Berouna. Vysoký Újezd, kde se nalézají, totiž spadá do jedinečné oblasti Křivoklátska s krásnou přírodou a zároveň skvělou dopravní dostupností (k zastávce metra Zličín to není více než 15 minut).

Developerský projekt Zámecké Zahrady vděčí za svůj vzhled zkušeným architektům, kteří se zasadili o citlivé zasazení ploch do okolní půvabné krajiny, navrhli moderní centrální park a dbali i na příjemné zázemí pro děti. Ostatně o nevšednosti tohoto projektu svědčí i podpis zkušené architektky Barbory Škorpilové (majitelky studia Mimolimit), která rozhodně neponechala nic náhodě.

Samozřejmostí jsou kompletně zasíťované plochy, ale i další výhody, například golfový klub nebo zámek s restaurací v sousedství. Jde zkrátka o perfektní výzvu pro všechny milovníky přírody, klidu a harmonie. A nezáleží na tom, jestli si ke stavbě své luxusní vily pozvete rodinného architekta nebo zvolíte rychlé a levné postavení domu na klíč. Bydlení tady si zkrátka zamilujete.

 

Projekt U Kůlen respektuje praktičnost ve všech směrech

Originální název pro originální počin – to je projekt U Kůlen rovněž ve Vysokém Újezdu, který nabízí v první fázi 16 rodinných domů s nevšední architekturou, kladoucí důraz na maximální praktičnost a užitnost, reprezentovanou zejména nízkými provozními náklady. Dispoziční uspořádání 5+kk a velikost podlahového plochy 198 m2 slibuje poctivé rodinné zázemí včetně garáže, terasy a velké zahrady (800 m2), ideální pro jakékoliv rodinné radovánky.

Můžete si zde vybudovat relaxační zázemí s venkovním bazénem nebo dát prostor svým koníčkům a zálibám. V každém případě vám bude místní klidná lokalita plná pohody a zeleně zaručeně vyhovovat ve všech ohledech!

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *