I v mobilních domech můžete mít klimatizaci

V posledních několika letech ceny nemovitostí rostou, přičemž stoupající trend mají mít i nadále. Bohužel, někteří lidé nemají šanci získat vysokou hypotéku, a proto se jako alternativní řešení nabízí mobilheim. I výrobci klimatizací začali vnímat oblíbenost mobilních domů, a proto vyrábějí klimatizace určené přímo do těchto prostor. V následujících řádcích vám představíme dva modely, které jsou do mobilních domů i karavanů vhodné.

V počátcích mobilní dům představoval obyčejný karavan s jednou obytnou místností. Postupem času se však takové domy začaly zvětšovat a v současné době jsou k dostání i s několika pokoji. Pokud si chcete namísto rodinného domu pořídit mobilheim, nemusíte se vzdávat ani klimatizace.

 

Midea BLANC

První možností je nástěnná jednotka Midea BLANC s pořizovací cenou necelých patnáct tisíc korun. Jedná se o stylovou a poměrně tichou klimatizaci, která disponuje výkonem 2,6 kW, hlučností 21 dB a Wi-Fi modulem. Zařízení připojíte do domácí sítě a můžete ho bez problémů ovládat i na dálku pomocí svého smartphonu.

Jelikož klimatizace do karavanu a mobilního domu nemusí být extrémně výkonná jako do většího bytu, je Midea BLANC naprosto dostačující. Zvládne bez problémů vychladit místnost o velikosti až 18 metrů čtverečních.

 

Panasonic DZ

Pokud hledáte výkonnější přístroj, nadchne vás Panasonic DZ s invertorem. Klimatizace je vysoce účinná (5 kW), chlubí se úsporným provozem a nízkou hlučností dosahující 20 dB. Stejně jako předchozí model, tak i Panasonic DZ můžete ovládat přes svůj chytrý telefon.

Jestliže hledáte prodejce těchto klimatizací do karavanu a mobilního domu, nahlédněte do nabídky společnosti air-cool.cz. Specializuje se na klimatizace, vzduchotechniku, rekuperaci i tepelná čerpadla. Pokud si nevíte rady, nechejte si poradit od odborníků, již vám navrhnou optimální řešení.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *