Inoutic představuje nové venkovní obklady Standard pro krásný vzhled i dokonalejší izolační vlastnosti budov

Inoutic venkovni obklady STANDARD_10_low
Společnost Inoutic nedávno uvedla na trh nový fasádní systém z kvalitních PVC profilů pro opláštění budov jakéhokoli typu. Jedná se o obklady Standard, které nabízí dlouhodobou ochranu budovu v každém počasí a jejich velkou předností je i fakt, že nevyžadují žádnou náročnou údržbu. Obklady Standard jsou ideální pro zakončení zateplených fasád. Jsou k dostání za velmi příznivou cenu, v široké škále 8 nových barev, které odolávají UV záření a 2 profilových šířkách. Seznamte se…
 
Proč jsou obklady Standard lepší
Oproti klasickým omítkám mají lehké fasádní systémy z PVC řadu praktických i estetických výhod. Plasty jsou totiž velmi lehké a pevné, bezúdržbové, mají dlouhou životnost a bez problémů odolávají jakýmkoliv rozmarům počasí. Promyšlený odvětrávaný systém nedovolí, aby se za deskami udržovala vlhkost. Navíc v kombinaci se zateplením skvěle tepelně izolují dům a jsou vhodné také do vlhkých nebo velmi frekventovaných oblastí (například v blízkosti silnic).
 
Inoutic venkovni obklady STANDARD_10_lowInoutic venkovni obklady STANDARD_11_low
 
Trvalá ochrana i atraktivní vzhled
S pěnovými fasádními obklady Standard z PVC lze stavbu lze novostavby i rekonstruované domy efektivně a především trvale ochránit. Současně budova získá velmi atraktivní vzhled, který si s minimálními náklady na údržbu udrží řadu let. Na výběr jsou dvě varianty desek – s užitnou šířkou 300 a 150 mm a v délce 6 m. Osm matných barevných odstínů pak jistě uspokojí většinu architektonických záměrů. Úžasné je, že jsou desky plně probarvené a mají hladký nebo strukturovaný povrch. Barevně sladěné jsou i veškeré krytky a dokončovací profily.
 
Inoutic venkovni obklady STANDARD_7_lowInoutic venkovni obklady STANDARD_8_lowInoutic venkovni obklady STANDARD_9_low
 
Snadno a rychle
Obrovskou předností obkladů Standard je i jejich snadná a rychlá montáž se systémem pero-drážka. Systém se montuje na dřevěné podkladové profily. Díky široké řadě spojovacích kusů si může každý zvolit systém, který bude nejlépe vyhovovat jeho požadavkům. Nespornou předností je i nenáročnost na údržbu – povrch není třeba ošetřovat nátěry.
 
Inoutic venkovni obklady _STANDARD_5_lowInoutic venkovni obklady STANDARD_6_low
 
S vysokým standardem kvality
Společnost Inoutic dodržuje při výrobě vysoké standardy kvality s ohledem na životní prostředí. Díky tomu jsou nové obkladové profily Standard mimořádně šetrné k přírodním zdrojům a jsou 100% recyklovatelné. Obkladové profily Standard  můžete koupit již za 225 Kč/m2!
 
Inoutic venkovni obklady STANDARD_barvy
 
Více informací najdete na www.inoutic.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *