Jak na internetu najít nabídku realit pohromadě? Stačí navštívit Realitní Tržnici!

Máte starosti s prodejem nemovitosti a chcete, aby byla na trhu vidět a tím pádem se zvýšila šance na její rychlý prodej? Nejste si ale jistí, jak zviditelnit danou nemovitost opravdu efektivně? Stačí ji dostat tam, kde bude vidět a kde k ní budou mí zákazníci blízko. Tak jako se všechny druhy zboží nejlépe prodávají na tržnicích, mohou být i nemovitosti nejlépe viditelné právě zde. Stačí ji umístit na Realitní Tržnici.

 

Inzerovat mohou nezávislí makléři i soukromé osoby

Realitní tržnice je nezávislý realitní portál, na kterém se okamžitě setkává nabídka s poptávkou. Inzerovat nemovitosti k prodeji nebo pronájmu zde mohou nezávislí realitní makléři i soukromé osoby. Inzeráty budou vidět přímo na stránkách v dané kategorii, a pokud budou mít prodejci zájem, mohou být exportovány také do ostatních specializovaných realitních portálů. Díky tomu se ještě zvýší šance na rychlé uskutečnění obchodu.


Inzerce je zdarma!

Zatímco velké množství realitních portálů vyžaduje za zveřejnění inzerátu nemalý finanční obnos, inzerce na Realitní Tržnici je zcela zdarma. Každé přijaté inzeráty jsou pečlivě rozdělené do jednotlivých kategorií (okres, typ bydlení, velikost, vybavení). Zájemci přesně podle těchto kritérií vybírají nové bydlení a tak se objeví jen ty druhy nemovitostí, o které mají skutečně zájem. Rozdělení do kategorií ještě zajišťuje rychlý a snadný výběr, i když je nabídka opravdu široká a pestrá.

 

Množství dalších doprovodných služeb

RealitniTržnice.cz má pro inzerenty i pro nakupující připraveny, kromě samotné nabídky nemovitostí, také další doprovodné služby. Mezi nimi se například jedná o odborné poradenství, jak vybrat nový dům nebo byt, služby právníků, hypotečních poradců, možnost využití osobního makléře, poradenství při tvorbě smluv, kontrolu smluv nebo pomoc hodinových manželů i kontakty na řemeslníky.

Pro zobrazení nabídky nemovitostí stačí navštívit www.realitnitrznice.cz.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *